Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem akaszt ez ki?

Csak engem akaszt ez ki?

Figyelt kérdés

A fagyizóban a dolgozók a sima, piszkos (előtte a pénzt fogdosták) kezükkel fogják meg a tölcsért, amit ugye te majd megeszel. Persze nem muszáj megenni a tölcsért, de én kifejezetten szeretem az ízét és ha már fizetek érte, akkor nem dobom el. Nem adnak szalvétát sem. Miért nem használnak kesztyűt ilyen helyeken?

Velem van a hiba, hogy ez kiborít?



2018. júl. 20. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
ha meg kesztyűt használnak akkor meg a koszos kesztyűvel fogják meg. vagy gondolod mindig majd új steril kesztyűt húznak egy fagyihoz mint a műtőben vagy mi? amúgy meg jobb helyeken azzal a fém izével fogják meg amikkel a péksütiket veheted ki boltokban. és igen amúgy, ez rajtad kívül senkit se érdekel. egész életemben fagyiztam és sose lett semmi bajom ilyesmitől.
2018. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Engem az akaszt ki, amikor az étkezőben az ételt osztó csajnak ötméteres műkörme van (te jó isten, milyen bacitanya lehet az alatt), és úgy fogja meg az edényemet, hogy a belsejébe belelóg az ujja. Előtte meg a zsíros haját fogdosta a kezével. Szóval nem, nemcsak téged akaszt ki, engem is.
2018. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
A zöldségeket meg tudod hámozni de a sütő-húsipar vendéglátás termékeit nem és megfogják ezrével , boltokban a vevők is a pékárukat ha van csipesz ha nincs .
2018. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kesztyűt le is lehet venni és újra felvenni. Kicsit nagyobb méret kell és kész.


Kettes köszönöm a választ

2018. júl. 20. 13:05
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért próbáld elképzelni, amikor szerencsétlen dolgozó fél percenként le- meg felveszi a kesztyüt, egyrészt borzasztó idegesítö dolog lenne neki, másrészt legalább dupla annyi idöbe telne a kiszolgálás, és akkor meg az lenne a baj, hogy lassan megy.
2018. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezelött 15-20 éve még senkinek eszébe sem jutott ilyen, hogy egy eladó kesztyüben szolgáljon ki, és mégsem volt több fertözés, ellenkezöleg!
2018. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is ugyanúgy megfogod a pénzes kezeddel a tölcsért, mert gondolom nem a száddal fizettél...
2018. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel dobozos fagyit es tolcsert, aztan csinald otthon magadnak.
2018. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Idegőrlő, ez tény. Ellene azonban nem sokat lehet tenni.

Számomra is gusztustalan amikor a boltos koszos körmökkel dobálja egyesével a péksüteményt, zsemlét.

A haját fogdossa majd a párizsit szabad kézzel megfogja. Rámförmed ha mégsem kérem a láthatóan romlott árut. Volt, hogy megszóltak amiért szerintük “flancolok” mert gyümölcslevet vásároltam. (Férfiként mintha tiltott lenne)


Bár eléggé a kereskedelemre éleztem ki a negatívumokat, más szolgáltatásnál is előfordulhat hasonló viselkedés a vevők irányába.


33 F

2018. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Azért, mert ezek a kereskedelemben dolgozók nagyon nagy százalékban bunkó prolik. Tudod, ha neki szar, akkor te se flancolj már.
2018. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!