Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha folyton bizonytal...

Normális, ha folyton bizonytalan leszek döntéshozásban? 18/F

Figyelt kérdés

Folyton ilyeneken gondolkodok:

"Biztos 5ös akarok lenni? Biztos egyetemre akarok menni? Biztos rám bízzanak valamit? Biztos meg tudom ezt csinálni?

Sőt azon is gondolkodok, hogy "Biztos, hogy élnem kellene az életem, nem fogok úgy bajt csinálni?" "Biztos jó legyek tanulásban, menjek egyetemre, nem veszem-e el úgy mástól a lehetőséget?"


Azt hiszem egy része ennek hülyeség, de tényleg. Mindig olyan vagyok, hogy inkább ne történjen semmi, minthogy másokon áttapossak, megsértsek vagy kárt okozzak.

Szerintem ez lehet egy gyerekkori "beidegződés" vagy trauma.


2018. júl. 12. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos. Bár például az egyetemmel kapcsolatban bennem nem az merül fel, hogy nem gázolok-e át valakin, hanem hogy lenne-e egyáltalán kitartásom, idegzetem, energiám végigcsinálni...
2018. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kései Sirató ***** válasza:
Kicsit kevés az önbizalmad és az optimizmus is hiányzik belőled. Lehet, hogy egyszerűen ilyen a lelki alkatod, ezt örökölted.
2018. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!