Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hirekben volt hogy Hollandia...

A hirekben volt hogy Hollandiaban egy terhes feleseg ferje szeretojet magahoz csalta szekhez kotozte kopaszra borotvalta majd fejet esvaginajat erospaprika orlettel kente be. Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Feleseg akkor jott ra ferje ferejar mikor terhesen korhazban fekudt.

120 napot ult elozetesben es meg 120 ora buntetomunkara iteltek.

Ferjet kidobta szeretot ugy megviselre az ugy kulfodre menekult.



2018. júl. 22. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Amennyiben ez normális viselkedés, akkor ja, nagyon talpraesett.
2018. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a férjet kellett volna így ellátni, hamár ennyire önbíráskodni akart. Hiszen ő csalta meg.

Az se biztos, hogy a szerető tudta, hogy házas emberrel van.

Mondhat bármit ez a nő, akkor sem normális. Egy pofon esetleg, de ilyet csak egy finoman szólva bolond csinál.

2018. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem túlzás az a büntetés amit kiszabtak a nőre, legalább nem ölt meg senkit és az igazságszolgáltatás nem terjed ki a hűtlenségre szóval én megértem hogy saját kézbe vette az ügyet :D
2018. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha felpofozta volna, arra azt mondom, jogos, de lemaratni a másikat erős paprikával, az finoman szólva is túlzás.
2018. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Fene nyúlt volna más nő vaginájához még be is kenni meg leborotválni lol.
2018. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Hmmm... amerikában egy nő nagytakarításkor megtalálta a férje noteszét amibe részletesen lejegyezte kivel csalta meg az asszonyt, mikor, mit csináltak, hol történt stb.

A nő kinyomozta az összes szeretőt, "barátnője" lett mindegyiknek. Majd valami "gyógyteát kezdett itatni velük. Amitől egy idő után elkezdet hullani a hajuk, kopaszodni, valakinek elvileg a foga is.

Majdnem meg is úszta.


Szerintem ez elegánsabb.

2018. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyet nem értem... Nem az a nő árulta el, csalta meg, nézte hülyének és játszotta el a bizalmát. Ha már pszichopata valaki, akkor legyen pszichopata a megfelelő emberrel; azzal, aki hátba szúrta.
2018. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Bosszuallo...titokban sokan megtennenk hasonlo esetben,de megse...

Marad a vudu baba...;)

2018. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

A férfit kellett volna kiherélni, de most már bachatja a nő.

Mellékes kérdés: apu ugye nem is kérvényezte, hogy nála helyezzék majd el a gyerekét? Csak úgy lelépett külföldre, mint a huzat, és otthagyta a kölyköt az őrülttel, igaz?

2018. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!