Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, most terhes vagyok. A párom szüleivel nem jövök ki. Szerintetek igazuk Van?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok a párom 25

Az én családomba van egy

betegség, izomsorvadás

Nem lehet fiú gyermekünk csak lány..

Van egy klinika pesten,

170 ezer forint ami a véremből meg mondja hogy fiú gyerek vagy lány, hogy van valami betegsége vagy nincs.

Debrecenbe is lenne egy ahol magzatvizből vizsgálják ki, de az nagyon veszélyes,

Mi már eldöntőtük a

Párommal, hogy pestre megyünk már idő pontom is van mert nagyon félek debrecenbe menni.

Ma az édesanyja elkezdet orditani hogy az én szüleim elrakjál zsebre azt a 170 ezret, ne menjünk arra a vizsgálatra mert nagyon drága, lehordta mindenek a szüleimet hogy ázok biztatnak meg stb...

És a párom hallgat is rá...

Mit tegyek? Igazuk Van?


2018. máj. 6. 22:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Még azt elfelejtetem irni,

Hogy arról is szó van hogy külön házra kell a pénz

2018. máj. 6. 22:08
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Nincs igazuk. Ha a párod nem áll ki magatokért, akkor jobb ha most búcsúzol tőle.
2018. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 iamaveryniceguy ***** válasza:
92%
Szerintem gondoljátok át még egyszer ezt a terhesség dolgot. Nagyon fiatal vagy még.
2018. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Honnan tudjuk, hogy igaz-e? Csak tudod, hogy lopnak és csalnak a szüleid, mi nem ismerjük őket.
2018. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Te miről beszélsz???
2018. máj. 6. 22:17
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Több okból sem tartanám meg a babát:

1. 18 éves vagy

2. nincsenek meg az anyagi feltételei az érkezésének

3. nem stabil a kapcsolatod

4. a betegséggel nem szórakoznék. Azért vagyunk emberek, mert értelmesek vagyunk, és gondolkodunk.

2018. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Anyagi helyzetünkell nincs baj....
2018. máj. 6. 22:20
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Szándékos volt a gyerekvállalás?

Minek 18 évesen gyerek?

Fel nem fogom. Te is az vagy még jóformán.

2018. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarok a zsebedben turkálni, de nekem nem tűnik úgy, hogy minden rendben az anyagiakat illetően.... 18 évesen megvegysterűen nem hiszen, hogy vagyonokat keresnél... és a család sem problémázna 170e Ft-on.
2018. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Képzeld el hogy nem vagyok buta,

azt se tudod miről van szó..

Lány gyermekünk lehet az nem beteg csak a fiúra hat ki ez a betegség...

Nekem is van egy ilyen beteg testvérem 18 éves korokig élnek nem egy pár hónapig...

2018. máj. 6. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!