Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hónap ismeretségnél,20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónap ismeretségnél,20 évesen, ha õ az igazi, de NEM szeretnél még gyereket de terhes lettél, mit tennél?

Figyelt kérdés
Lányoknak szól és pusztán elméleti kérdés. Nem kell meggyõzni vagy ilyesmi.
2018. ápr. 5. 02:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

1. 6 hónap ismeretségnél még nem ismered.

2. 20 évesen senki sem az igazi, mert már 25 éves korára is annyira meg fog változni, hogyha mutatnak egy videófelvételt az öt évvel ezelőtti saját magáról, akkor nem fogja elhinni.

3. nincs olyan hogy "igazi". Jó sok ember van aki jó.

4. megtartanám a gyereket. Hasonló helyzetben elvetettük, de mostani eszemmel felesleges volt annyit aggódni, akkor is ha utólag tudom, hogy nem is maradtunk volna együtt. 43F

2018. ápr. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Nincs olyan, hogy igazi. És elvetetném, nagyon nagyon nem szeretnék gyereket. Soha. Minden ellene szól, a gyereknek se lenne jó, ha megtartanám, de az anyja ennyire nem akarta volna.
2018. ápr. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem itt azon van a hangsúly, hogy "még nem szeretnél gyereket". Azért a gyerekvállalás egy elég komoly döntés és nagyon nagy szerepe van annak, hogy az a baba milyen családba érkezik. Nem mindegy, hogy egy olyan családba érkezik, ahol a szülők fel vannak rá készülve, mind érettség, érzelmek és anyagiak szempontjából és várják is őt, vagy pedig egy olyanba, ahol ezek közül valamelyik hiányzik...Ha én ilyen helyzetben lennék és azt érezném, hogy a gyerekvállalás még nem aktuális, még nem szeretnék szülni és gyereket nevelni, akkor a páromtól és a kapcsolatomtól függetlenül (tehát nem érdekelne, hogy mennyi ideje vagyunk együtt, mit érzek iránta, mennyire szeretem stb.), akkor nem tartanám meg. Én ezt tartom a helyes döntésnek egy ilyen szituációban.
2018. ápr. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

"ha az abortusz mellett döntesz, remélem soha a büdös életbe nem leszel anya"

Ezt én is remélem. :D De gondolj már bele... Szegény gyereknek se lenne jó, ha olyan családba születne, ahol egyrészt nem szerették volna, és/vagy nem tudják normálisan eltartani.

2018. ápr. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Először: nem volt abortuszom és 100% nem is lesz. Aki nem akar gyereket, az védekezik. Pont.


De!

Gyereket vállalni nem azt jelenti, hogy megtartod, hanem azt, hogy FELNEVELED. Rohadt nagy különbség! Főleg az anyának.

Úgyhogy teljesen lényegtelen, hogy ki mennyi idős és mióta tart a szerelem.

Ha el tudom tartani, kapok gyed-et, a lakhatása megoldott (akkor is, ha pár évig csak a szüleimnél, akik támogatnak), van szakmám és munkahelyem, ami visszavár, akkor 20 évesen sincs akadálya vállalni. Ha a férfi tényleg olyan szuper, akkor mellettem marad. Ha nem, akkor ennyit az "igaziról".

A másik eset (és a gyakoribb), hogy valaki saját magát se tudja eltartani 20 évesen, még se végzettség se munkaviszony, és ha odaszül egy gyereket a szülei nyakára, akkor kidobják. Erre normális ember nem vállal gyereket. Nincs olyan, hogy majd lesz valahogy. Úgyhogy irány abortuszra. Ha a férfi tényleg olyan szuper... lásd fent.


Akivel ebben a kérdésben teljesen más állásponton vagytok, az sosem lesz az igazi. Függetlenül attól, hogy te mit döntesz.

2018. ápr. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

8: Elméleti kérdésen kár ennyit pörögni.

De azért leírok neked egy érdekeset.

Tavaly öngyilkos akart lenni a sógornőm. Felvágta az ereit. Ha a férje nem fordul vissza, mert otthon hagyott valamit, nem találja meg időben.

17 évesen terhes lett. Kifutott az időből, abortusz szóba se került. A szülők is épp gödörben voltak (létbizonytalanság alkoholizmus miatt, kis híján utcára került az egész család, beadták a válást, stb.) A pasi lelépett. Hiába akarta a gyereket: haza se vihette a kórházból, a védőnő nem engedte olyan körülmények közé. Belátta, hogy jobb élete lesz, ha lemond róla.

10 éve próbálkoznak a gyerekkel. Egyszerűen nem esik teherbe. Időközben egészségügyi gondjai is lettek, miómával többször műtötték.

Egyszerűen belebetegedett a tudatba, hogy van valahol egy gyereke, akiről lemondott, és meggyőződése, hogy az a büntetése, hogy több gyereke nem lehet. A 20. születésnapját "megünnepelte" azzal, hogy eret vágott.


Ennyit az örökbeadásról.

2018. ápr. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Volt 5 abortuszom es spec marhara nem mozgat meg. Nem lettem lelki beteg. Van 3 gyerekem azota. Szal aki azon agyal h ez olyan nagy lelki teher az teved. Minden felfogas kerdese.


Itt az a valaszom h 20 evesen ne akarjon anya lenni meg. Plane ilyen korulmenyek kozott. Egyszeruen baromsag lenne. Siman van meg 10 eve egy normalis part talalni es otthont teremteni. Na majd akkor.


Ja lepontozhattok, nem erdekel.

2018. ápr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

14:

Legutóbb tegnap mondtam neki, hogy inkább ment volna abortuszra. Nem való anyának. De ez egy másik történet.


Egyébként hiába pattogsz: mindenkinek törvényes joga eldönteni, hogy megy-e abortuszra. Ezen soha, semmilyen bősz kommentáradat nem változtat.


Slussz poén: abortusz ellenes vagyok. Nem kell győzködni, köszi szépen.

Ez nálam abban nyilvánul meg, hogy nem esek teherbe, ha nem akarok gyereket. Nincs olyan, hogy csak egy kicsit, nincs olyan, hogy kockáztatunk, úgyse lesz egy alkalomból baj. Érdekes módon soha nem is volt "baleset". Pedig védekezés nélkül ötször (5!) estem teherbe első hónapban. Az én keresztem az, hogy sajnos két terhesség nem maradt meg. Ezt csak azért írtam le, mert a legtöbben hónapokig próbálkoznak. Kétszer se gyakori, ha rögtön összejön.

És lám: véletlenül még én se esek teherbe.


Tudod, ha mindenki így állna hozzá, akkor az évi 35 ezer abortusz egyből lecsökkenne évi 1000-re. Kb. ennyi a Pearl-index alapján a tabletta és a gumi hibaszázaléka.

2018. ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer mar atestem egy hasonlo dilemman 20-on eveim elejen. Hosszu vivodas utan eldontottem, megtartom. Vegul kiderult meg sem vagyok az. :)
2018. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

18:

Legfeljebb az lesz, mint régen. Fogassal meg horgolótűvel esnek neki az abortusznak a konyhaasztalon. Aztán ha kilyukad a méhe, vagy kap egy fertőzést, és nem hal bele, akkor nem lesz többé gyereke. Pedig lehet, hogy 28-30 évesen szült volna, akár többet is, és felneveli becsülettel.

Akinek van rá pénze, az kimegy Bécsbe abortusz tablettáért. Ahogy most is sokan megteszik, mert a műtéti abortuszt nem akarja.

A sok kis hülye 15-17 éves meg válogat majd a neten fellelhető hülyeségek közt, hogy mitől lehet elvetélni. Amiknek a fele hatástalan, a fele életveszélyes.


Egy nő két dologért képes bármire: hogy legyen gyereke, és hogy ne legyen. Ez mindig is így lesz.


Drága kormányunk inkább csökkentse a fogamzásgátló eszközök ÁFA-ját, hogy olcsóbb legyen, és mindenféle félhomályos, nem hivatalos felvilágosítások helyett kéne egy hiteles tankönyv a fogamzásgátlásról, szexről, családtervezésről. Lehetőleg általános iskola 6. osztályában, mert a 8. már késő.

2018. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!