Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Terhes lett az exem. Hogyan legyek vele újra jóba? 25F 24L

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam a barátnőmmel és hát eléggé nagy haragban váltunk el. Aztán ma este a semmiből rám írt, hogy 2,5 hónapos terhes. Azt hittem csak kamuzik, de mégsem. Több tesztet is csinált és mind pozitív lett. Az abortusz teljesen kizárva. Nem akarok kibújni a felelősség alól így ott akarok lenni mellette és kivenni a részemet nemcsak most hanem a későbbiekben is. Része akarok lenni a gyerekem életének viszont ő ezt nem engedi és egyedül akarja végigcsinálni. Még azt sem akarja, hogy gyerektartást fizessek. :(
2018. márc. 31. 00:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Rendes vagy. Emelem kalapom előtted. Végre egy pasi, aki a felelosseg vállalás alól nem akar kibujni. :)
2018. márc. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarja, hogy része legyél a gyerek életének, akkor minek mondta el, hogy terhes?
2018. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én sem értem. :(
2018. márc. 31. 00:51
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy már másé?
2018. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
barátom, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem a tiéd. :D
2018. márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektartasrol nem mondhat le.

A gyereknek fontos az apa is, olyan nincs, hogy nem engedi.

Kitartast. Majd a baba altal atsirt ejszakak es gyerekbetegsegek utan. Napokat nem aludva, orommel veszi a segitseget.

2018. márc. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez bűzlik. Ki az, aki bejelenti a terhességét, utána meg meg akarja szakítani a kapcsolatot? Lehet én vagyok az üldözési mániás, de simán benne van a pakliban, hogy a gyerek nem a tiéd, csak látja a hölgy, hogy naiv vagy, és a mártírkodó viselkedés hatására kérdések nélkül a nyakadba veszed. Két hónap hosszú idő, előtte sem volt jó a párkapcsolatotok ezek szerint, ki tudja honnan van az a gyerek...


A helyedben apaságit indítanék a gyerek születése után, hiszen jogod van a gyerekedhez (és kötelességed is az eltartásában). Akkor elválik a sz.r a májtól.

2018. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetőségként ajánlotta fel, hogy ne fizess, ha nem akarsz.


Ha csak nem bántalmaztad vagy nem vagy függő, akkor azért mondta el, hogy küzdj a gyereked láthatásáért.


Ha valóban érdekel a gyereked, olvass utána a lehetőségeidnek, követeld az apaság intézését, és már most, a terhesség alatt segítsd anyagilag, szerezd be a babakelengyét vele egyeztetve.


Minden terhes nő azt akarja látni, hogy az apának fontos a gyereke.


Ne csak nyámnyiláskodj, itt az ideje, hogy felnőtt módjára intézkedj, rendezz be magadnál is babasarkot, intézd az iratokat és kövesd nyomon a terhességet.


Ahelyett, hogy azt várnád, hogy segítséget kér, előzd be és ajánld fel neki a segítséged. Ne csak valamiben, hanem konkrétumoknak nézz utána.

2018. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ìrod, hogy nagy haragban vàltatok el. Ha a gyermek a Tièd, ezt a haragot akarja/fogja leverni rajtad egy èleten àt. Most majd zàporoznak a jajj az apànak is joga van vàlaszok, persze... ha nem veszèlyezteti bàrmilyen gyökèr anya lesz, aki tiltja a sajàt, egyèbkènt gondoskodó apjàtól a gyermeket megìtèlnek majd Neked 2-4 làthatàsi napot ès kèsz. Nagyon sajnàllak, legjobban a gyereket, h ilyen idióta anyja lesz...:(
2018. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mint apa, jogod van a gyerek láthatásához. Ha ezt nem tudjátok szépen elintézni, intézzétek a bíróságon.
2018. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!