Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elkövettem egy óriási hibát...

Elkövettem egy óriási hibát az interneten. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ember rám írt, elkezdtünk beszélgetni. Nagyon kedves volt, de nem osztottam meg vele semmi személyeset. Aztán eljött az a pont a beszélgetésben, mikor kért egy képet tőlem. Először nagyon nem akartam, de végülis küldtem neki egyet. Aztán rögtön meggondoltam magam, miután elküldtem és gyorsan ki is töröltem. Utána rá tíz percre írt, hogy milyen szép vagyok, mikor már ugye rég kitöröltem a képet. Ekkor már éreztem, hogy itt nincs minden rendben. Küldött magáról képet, egy turbános indiai fickó volt. Rögtön letiltottam és jelentettem, minden közösségi oldalamat privátra állítottam, átváltoztattam a nevem, kitöröltem a lakóhelyem (valamelyik oldalon alapból kiírják és fél óra kell, mire le tudod szedni). Rákerestem az általam megadott képre, de sehová nem rakta (még ki). Rákerestem a nevére és a profilképére, de semmit sem adott ki. Szerintem mindent megtettem a biztonságom érdekében, de azért mégis félek, ki tudja mire képesek az ilyen emberek. Kérlek ne azt mondjátok, hogy milyen hü lye voltam, hanem kérlek segítsetek mit lehet még tenni ez ügyben. (Mert ugye a Google képkeresés nem a legmegbízhatóbb.)

2018. júl. 23. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem törli a másik fėlnel a kėpet az, ha te magadnal törlöd! Maximum abban az esetben nem kapja meg, ha a kėp feltöltėse alatt szakítod fėlbe! Ha feltöltötte (gondolom messenger) onnantól megkapja mindegy te mit csinalsz. Amúgy meg semmi para!
2018. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma itt amúgy..? Nekem se tiszta. Küldtetek egymásnak képet magatokról. Ő is küldött magáról, gyaníthatóan sajátot (nyilván nem egy turbános indiairól küldött volna képet, ha át akarna verni). Törölted a képet miUTÁN elküldted.. én nem ismerek olyan szolgáltatást, ahol lehetne törölni másnak a beérkező tartalmait. Lehet neked úgy tűnik, mintha törölted volna (mint pl Skype-nál), de kizárt, hogy az ő oldalán is törlődjön amit elküldtél neki.

Nincs vész.

2018. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem történt semmi tragédia

2. Miért jelentetted?

3. Hlye vagy

2018. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommemteket. Belátom, hogy kicsit túlreagáltam, de soha sem tudhatod, hogy kinek a kezébe kerül a képed és mit kezd vele.
2018. júl. 23. 20:06
 15/20 A kérdező kommentje:
De mostmár nyugodtan alhatok legalább. :)
2018. júl. 23. 20:07
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Küldtél neki egy profilképet és ennyi. Nincs itt semmi problema, amin "görcsölnöd" kellene.
2018. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha csak egy normális ,rendes ,sima képet küldtél azzal még nincs olyan nagy gond. Nyugi,én sokkal nagyobb hibába keveredtem.
2018. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 csabriella válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Semmi probléma sincs ebből. Korrektebb lett volna ha nem tiltod stb hanem elmondod a véleményedet! Máskor próbálkozz meg ezzel !
2018. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Egyébként ja, nem kell itten parázni egy arcos képen. Én totál azt hittem mikor olvastam, hogy a nunid küldted el neki. Tényleg volt értelme kiírnod ezt a kérdést azért mert elküldted egy ismeretlennek a profilképed, vagy valami hasonlót az arcodról, annak ellenére, hogy a Facebookon meg sok más kaki oldalon mindenki, ismétlem mindenki (akár egy turbános is) láthatja?

2018. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És nem lehet hogy csak poénkodni akart a turbános képpel?
2018. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!