Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elengednetek 17 eves lanyatoka...

Elengednetek 17 eves lanyatokat egy baratjaval Pestre, a Mondo conra?

Figyelt kérdés

Debrecenbol szeretnenk felmenni majd jovore nyaron a mondoconra egy baratnommel. Igazabol azt meg nem tudjuk,hogy jutnank oda avonatallomasrol, de egy evunk meg van tervezgetni.:D Pesten mar lehet lesznek ismerosok a rendezvenyen.

Ti elengednetek 17 eves lanyotokat?

(Mondocon egy egy napos animes rendezveny)


2018. júl. 28. 19:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
72%

bakker az én lányom 17 évesen Sárospatakra járt középsuliba koliba az ország másik végéből és heti szinten utazott....


De van olyan a családban akinek a 15 éves gyereke Londonban tanul bentlakásosban EGYEDÜL...


Mellesleg hány éves is a csaj? 17? de ezt írod: " majd jovore"


Na most hány éves lesz addigra?: 18?

Van még kérdés.

2018. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbízhatónak, felelősségteljesnek ismerném, akkor elengedném. Egy 17 éves nem gyerek már, csak egy év és lehet, hogy ugyanilyen távolságra vagy messzebbre megy egyetemre.

Ha lett volna rá példa, hogy hazudott, tovább maradt valahol, mint ahogy megbeszéltük, elszökött otthonról vagy hasonló, szóval nem megbízható, akkor nem biztos.

2018. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
50%

"elszökött otthonról "


Aztán ha ilyen akkor megintcsak mi a kérdés? Akkor megy ha akar ha engeded ha nem.

2018. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Persze egy hetre elkuldemem. Addig en is meghivnek magamhoz sgy masik 17 eves fiut.



36/N

2018. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 October15 ***** válasza:
100%

Csak akkor ha megígérik, hogy 18+ doujinshi-ért mennek és nem valami Narutos szutyokért. :D Vigyázzatok Atissal! :D


26F

2018. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik 15 évesen már Kanadába meg Kínába utazgatnak családi okokból, versenyre, satöbbi. Ne vicceljünk már.
2018. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Na ja én mint írtam ismerek olyat aki 15 évesen London-Bp között röpköd havi szinten.
2018. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Helyesbítenék: a MondoCon kétnapos rendezvény, ami nem kizárólag animés.:D Elég kemény lenne, ha nem engednének el titeket, gyakorlatilag teljesen veszélytelen az egész, főleg, ha nem is egyedül mész. Valószínűleg feltaláljátok magatokat, tele lesz az egész város cosplay-esekkel, csak követni kell őket.
2018. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
MondoConra? Persze, hogy elengedném, pláne 17 évesen. Már csak azért is, mert ez egy teljesen veszélytelen és ártalmatlan rendezvény, szemben egy nagyszabású fesztivállal például (bár 17 évesen már oda is simán lehet menni, ha felelősségteljes az illető). Egyik barátnőm már 16 évesen járt fel Pestre con-ra, pedig 3 órányira van vonattal tőlünk.
2018. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezeken fellelkesülve meg is kérdeztem apám, hogy elenged-e majd jövőre. Hát, nem ugyanezt a visszajelzést kaptam. Nem mondta,hogy nem. Azt mondta, hogy úgy is eltévedünk Pesten.
2018. júl. 30. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!