Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Molnár Krisztiánról mi a...

Molnár Krisztiánról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Trash amit művel.
2018. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénzéhes, értelmi fogyatékos ember, aki egyetlen dologgal tűnik ki a többi videós közül, hogy a Föld teljes népességének 99%-ánál dagadtabb.
2018. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Kérdésednél kicsit görgess lejjebb. Kapásból találsz hat ugyanilyen kérdést. Gondolom, ott megtalálod. Az egyiknél még én is válaszoltam 1-2 évvel ezelőtt. Akkor azt sem tudtam, ki az a Molnár K. Belenéztem egy-két videójába. Inkább nem írok véleményt. Mint írtam, görgess lejjebb, olvasgass. :))
2018. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Róla semmi, beteg ezt kihasználja. De azok akik nézik ezen szórakoznak igénytelenek szánalmasak
2018. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó katona volt, mindig becsülettel ment harcba a hazáért. Kár hogy a sok rossz amit látnia kellett így megviselte. Remélem egyszer meggyógyul.
2018. júl. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy beteg ember, de legalább jól elfoglalja magát és a maga módján próbálja minél színesebbé tenni a hátralévő életét. (Szerintem már 10 év sincs a szerencsétlennek hátra.) Én nem ítélem el. Eleinte sajnáltam, mert nagyon magányos volt (gondolom), de mostanra már elég széles "baráti" körre tett szert. (Még ha ez csak illúzió is.)
2018. júl. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!