Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt/most is terhes nők, mit...

Volt/most is terhes nők, mit éreztetek/éreztek az első ill. második hónapban?

Figyelt kérdés
Hasfájás, stb. Ilyesmikre gondolok. És tényleg tapasztalt nőktől szeretnék választ kapni. :)

2014. szept. 21. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

1 hónap mindjárt megjön érzés, második hónap haqsfájás, egész napos hányinger, hányás.

Ezek közül mindegyik elfogadható, de ezek hiánya is ugyanúgy normálisnak számít.

A terhes nők igen változatos tünetekről számolnak be.

Szagundor, hasi szurkálás, szédülés.......

2014. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első és a második hónapban még semmi tünetem nem volt.

Harmadik hónapban jelentkezett fáradtság és émelygés, de pár hét alatt ez is elmúlt.

2014. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kis hasfajasom.foleg ha somat setaltam.de kb.ennyi....inkabb a gondolat volt furcsa hogy "lakik" bennem valaki.
2014. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első terhesség-szinte semmi tünet. 7 hetesen megszédültem egy pillanatra...kábé ennyi volt a végéig:D

Második terhesség (még tart: 26 hetes vagyok)mindent visszakaptam, most minden van:D Elejétől kezdve hát-derékfájás, hányinger, szédülés, rosszullét, levegő után kapkodás, szívdobogás, fáradtság, álmosság, szagundor...és még sorolhatnám. A tünetek körülbelül 7 hetes kortól kezdődtek.

Ja és mind a két baba lány, szóval 2 terhesség se egyforma:D

2014. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Ha első hónapban az együttlét után(16 nappal rá)megjön a menstruáció, akkor nem lehet terhesség gondolom..(Ugyanolyan mensi mint bármikor máskor, darabos, erős)
2014. szept. 21. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen két terhességem volt,az elsőnél hányingerem volt belázasodtam,ment a hasam émelyegtem a pozitív teszt hetében.Utána nagyon sokat aludtam 12-14 órákat,folyamatosan rosszul voltam,szédelegtem,szurkált a hasam,hányingerem volt ez az első trimeszter végével el is múlt,és éreztem,még a teszt előtt,hogy valami más.a 2. terhességnél is éreztem,hogy valami más 12 nap késés után lett először pozitív a teszt,sajnos korai spontán vetélésem volt,de itt is szédelegtem,fájt a hasam,rosszul voltam mindentől szagoktól,ételektől,és állandóan pisilnem kellett.
2014. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!