Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak bizonyos része...

A férfiak bizonyos része miért nem képes felfogni, hogy zavar minket ha a mellünket bámulják?

Figyelt kérdés

Állandóan azt veszem észre hogy a férfiaknak/fiúknak egy része szinte már pofátlanul képesek bámulni a melleket. Pedig én ki sem szoktam tenni. Az igaz hogy nagyobb méretűek, de attól függetlenül ez nem ad rá okot arra hogy 10-15 másodpercig szenvedés legyen a szemembe nézni.


Bárki aki hasonló véleménnyel van ?


19/L



#nők #Bámmulás #férfiak mell nagy mell
2018. júl. 29. 04:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is nagyobb mellem van.

Szóval szoktam elkapni pillantásokat. (Aki azt írta h takarjam el annak üzenem, hogy nyári kánikulában nem fogok csak azért garbót venni, hogy neki ne legyek "szexuális" kihívás. Nem hordok extra dekoltált cuccokat, de akinem nagy melle van az tudja, hogy már egy passzosabb póló is kiadja az idomokat)


Én mondjuk nem izgatom magam rajta. Amíg valaki nem pofátlan (mondjuk beszéd közben se rám néz), nyomul stb...addig pár kósza nézésért nem fogom magam sz.rul érezni. (Álszent lennék ha azt mondanám én soha nem fordultam meg egy izmosabb férfi váll vagy fenék miatt)

2018. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
15%
Ezért lehet haragudni a férfiakra, főleg ha tahó módon teszik (bámulás füttyögés stb), de azt is fontos megérteni, hogy ez az erős kényszer vezetett oda, hogy az őseid összejöttek, és te megszülethettél, idővel pedig majd férjet találsz és gyereket vállaltok. Ez az élettel jár.
2018. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok hülye, kifejezetten okosnak tartanak. (Nem, nem csak anyám)...


2. Szerintem az sem éppen a leg intelektuálisabb aki azzal nyit hogy kép kell neki.

2018. júl. 29. 10:05
 24/51 anonim ***** válasza:
32%
És azokkal a lányokkal mi van, akik direkt kiteszik a mellüket a kirakatba? Olyan kivágott felső mint a sicc, jóformán meztelenül járnak az utcán. Én egyébként a feneküket nézem, mivel polgári neveltetésben volt részem. :-)
2018. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Azokat a lányokat én sem értem :D még az a másik legjobb amikor fel is van nagyon a melltartó pushupolva :D.
2018. júl. 29. 10:55
 26/51 anonim ***** válasza:
30%

Mert vannak köztük idióta agyatlan ösztönlények. Tényleg. Erre mást nem lehet mondani.


Az teljesen természetes, hogy nő-férfi tetszik egymásnak, vonzónak, szépnek látják a másikat és ezzel nincs is semmi baj. Én is látok az utcán olyan férfiakat, akiket vonzónak találok és megnézem őket. Ugyanakkor van különbség aközött, hogy valakit gyorsan megnézek és megjegyzem magamban, hogy milyen jól néz ki és aközött, hogy pofátlanul, feltűnően bámulom és legeltetem rajta a szememet.... Egy értelmes, normális ember érti a különbséget és fel tudja fogni, hogy illetlenség bámulni és csorgatni a nyáladat a másikra. Amit megint utálok, ez a "takard el és akkor nem nézik". Egyrészt, szerintem a nagy melleket nem lehet úgy eltakarni, hogy ne látszódjanak, max. akkor, ha valaki nyáron a 30 fokban is öt réteg ruhában jár. Másrészt pedig teljesen mindegy, hogy mi van az emberen vagy hogyan néz ki, mert egyesek úgyis megbámulják vagy tesznek róla, hogy látszódjon... Valamint eleve felháborítónak tartom azt a gondolatmenetet, hogy nekem kellene alkalmazkodnom, azért egyesen nem képesek kulturált felnőtt emberként viselkedni. Szánalom.


Nekem nincsenek kifejezetten nagy melleim és nem is teszem ki semmimet, de még így is vannak olyanok, akik konkrétan a melleimhez beszélnek... Ez szerintem egy eszméletlenül bunkó dolog, mert ha hozzám beszél, akkor ténylegesen hozzám beszéljen és nézzen a szemembe, nekem mondja. Ezt szóvá is szoktam tenni, mert egyszerűen nem bírom ki és az a szomorú, hogy valaki még ilyenkor sem veszi észre magát és azt hiszi, hogy ez jópofa meg vicces.... Vannak, akiket az sem tántorít el, hogy mondjuk van rajtad ruha, mert velem például olyan is volt már, hogy a buszon konkrétan letépte rólam a kardigánomat mondván, hogy "hát nem látszik tőle a melled".... Valamint egyesek még tovább is mennek és fogdosnak, nyúlkálnak a ruhám alá stb., undorító. Azt bírom, hogy ilyenkor mindig az az első kérdés, hogy "mi volt rajtad?", "hogy néztél ki?", "hogyan viselkedtél?", mintha bármi is feljogosítaná a másikat arra, hogy egy idegen testét kéretlenül fogdossa vagy bámulja.

2018. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
25%
2018. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Nem.... nincs ekkora mellem :')
2018. júl. 29. 11:21
 29/51 anonim ***** válasza:
39%
De elegem van mar ezekből a kérdésekből. A férfiak ilyenek ami szép es tetszik nekik azt megnézik ennyi. Igy működik egy egészséges férfi. Ahhoz képes hogy ti nők férfiakkal háltok meg ku-rtok, meg a férfiak a mindenetek létezni nem tudtok nélkülük, ahhoz képest semmit se tudtok róluk.
2018. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
85%

1. Mindenféle bámulás egy idő után provokatív szerintem, kivéve ha kedveled az illetőt, de még akkor is fura lehet bizonyos esetekben.

2. Az embereket több részük irányítja az életben, nem vagyunk tiszta ösztönlények(bár vannak akinél kételkedek). Gyereket akarsz, partnert találni ez ugyanúgy ösztönös és ezekhez szexuális vonzódás szükséges ami férfiaknál erősebb. A partner azonban nem elég(rövidtávon talán igen sokaknak), de érzelem is kell az együtt maradáshoz. Tisztán logika alapján egyik sem menne ahogy csak érzelem alapján sem lenne családfenntartás.


Ösztönösen automatikusan vonzza a tekintetet, sajnos nekem is volt olyan, hogy azt vettem észre, hogy bámulom a kolléganő melleit. Valaki büszke erre én ettől szánalmasnak éreztem magam, de a részem. Vannak dolgok amiket te is automatikusan csinálsz(lépések, légzés) és olyan is amit azért mert jól esik nézni. Pl. ott egy cuki kismadár ő meg lehet ugyan azt gondolja amit te amikor kiírtad a kérdést. A nagy kérdés az, hogy te foglalkozol-e a kismadár véleményével vagy bámulod-e titokban?

2018. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!