Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak bizonyos része...

A férfiak bizonyos része miért nem képes felfogni, hogy zavar minket ha a mellünket bámulják?

Figyelt kérdés

Állandóan azt veszem észre hogy a férfiaknak/fiúknak egy része szinte már pofátlanul képesek bámulni a melleket. Pedig én ki sem szoktam tenni. Az igaz hogy nagyobb méretűek, de attól függetlenül ez nem ad rá okot arra hogy 10-15 másodpercig szenvedés legyen a szemembe nézni.


Bárki aki hasonló véleménnyel van ?


19/L



#nők #Bámmulás #férfiak mell nagy mell
2018. júl. 29. 04:44
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Már sokadjára de újra elmondom hogy nőknek csak a tahó perverzekkel van gondunk akik esetleg megjegyzéseket is tesznek.


Mi is odapillantunk pár helyes srácra :)

2018. júl. 29. 11:32
 32/51 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak szeretik, ha nem érzed magad biztonságban, ha félsz tőlük. Őket ez izgatja.
2018. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
26%
De, elfogadják, csak nem érdekli őket. :)
2018. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
39%
Neked jogod van ahhoz ,hogy háborogj a mellnézés emiatt ,a férfiaknak meg joguk van ahhoz ,hogy arra nézzenek amerre akarnak. Na akkor kvittek is vagyunk,lehet továbblépni.
2018. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
36%

"férfiak"

"nők"


Nagyon gyerekek vagytok még, ha nem tudom mennyi idősen, de ennyire képesek vagytok még általánosítani.

Saját nemeteket sem ismeritek, és azt hiszitek, minden nő pontosan úgy gondolkodik, mint ti.

nem.

Vannak nők, akik élvezik, és tetszik nekik, ha felfigyelnek rájuk, és vannak a....másmilyen nők, akiknél egyből kinyílik a bicska a zsebükben, ha a szexről van szó, vagy a testük bármely részletéről.

Itt vagy a 0-hoz közeli libidó, túlszedett fogamzásgátlók miatt, vagy genetikailag aszexuális viselkedés, vagy nem tudom mi lehet emögött a háttérben, de ez nem normális.

Szét kell nézni egy nagyvárosban, hogy öltözködnek a lányok, és szerintem egyből látszik, hol van a hiba.

Nem, nem bennük.

Rövid sort, fenék félig kint, mellek is szinte, stb.

Ezért nő a nő, mert tetszeni akar.

És nem azért, mert ellenséget lát minden férfiban, aki rájuk mer nézni.

A kretén USA, meg az ilyen nők miatt képes beperelni bárkit.

Amikor meg abbamarad a fogigátló hatása, és rajuk jön a bszhatnék, egy jót röhögnek, és összeszednek 3 pasit, akikkel kefélnek reggeltől estig.

2018. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező, ha téged ez zavar, akkor húzd a szemedre a sapkádat és ennek köszönhetően te leszel az a lény, aki olyan buta, hogy azt hiszi azért mert ő nem lát másokat őt sem láthatják mások. Különben pedig akkor tegyél fel ilyen kérdéseket, ha majd a nők nem fogok alapból elítélni és szándékosan hátrányosan megkülönböztetni egy férfit, akinek nincs kockahasa vagy autója. Vagy mert éppen visszahúzódó természetű, vagy mert véletlenül van valamilyen fejlődési rendellenessége, fogyatékossága stb. ami nem korlátozza a mindennapjaiban, de ez miatt nincs joga ránézni egyetlen nőre sem.
2018. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
18%
Nem kéne annyit zabálni, akkor talán nem lenne akkora tőgyed, hogy az emberek ennyire észrevegyék.
2018. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként meg kva nagy problámiád vannak :D Fogadjunk hogy te is valami agyhalott feminista pancser vagy
2018. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
19%
Hiába pontoztok le, a férfiak állatok, akik ha megérzik a félelmet, feláll a farkuk. Ezért bámulnak.
2018. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Isten ments nem vagyok feminista. Pasim is van és a libidóm is renben van. De már sokadjára is elmondom engem az zavar hogy például vagyok egy szórakozóhelyen és egy részeg tahó farok leszólit hogy de nagy csöcseid vannak. Ha lányok lennétek titeket is zavarna. És nem, nem vagyok kövér, hanem ilyen a genetikám hogy nagy melleim vannak. 54-56 kiló vagyok és 170 cm! Szóval egyáltalán nem vagyok kövér.


Csak nem értem hogy mitt puffog itt ez a taigetosz pozitív ember anélkül hogy figyelmesen elolvasnák hogy mit írtam -.-

2018. júl. 29. 14:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!