Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak bizonyos része...

A férfiak bizonyos része miért nem képes felfogni, hogy zavar minket ha a mellünket bámulják?

Figyelt kérdés

Állandóan azt veszem észre hogy a férfiaknak/fiúknak egy része szinte már pofátlanul képesek bámulni a melleket. Pedig én ki sem szoktam tenni. Az igaz hogy nagyobb méretűek, de attól függetlenül ez nem ad rá okot arra hogy 10-15 másodpercig szenvedés legyen a szemembe nézni.


Bárki aki hasonló véleménnyel van ?


19/L



#nők #Bámmulás #férfiak mell nagy mell
2018. júl. 29. 04:44
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
34%
Kedves kérdező! Remélem ezt a taigetosz pozitív kijelentést kizárólag önmagadra értetted. Ha nem, akkor tudom már kivel kapcsolatban fogom hétfőn reggel megírni az első feljentést, amint beültem a remek jó íróasztalom mögé.
2018. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
15%
A férfiak baromira örülnének ,ha a szórakozóhelyen odamennének a nők hozzájuk és megdícsérnék őket olyan testi adottságuk miatt amiről semmit nem tehetnek, csak úgy van, és dugni is akarnának velük ezért.
2018. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem vagy feminista, akkor meg? Akkor úgy gondolod, hogy neked nincs jogod az egyenlő, emberi bánásmódhoz. Akkor tűrd, hogy nézegetnek.
2018. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Jézus....
2018. júl. 29. 14:59
 45/51 anonim ***** válasza:
37%
Én pedig azt nézem amit én akarok, ne ilyen lotyók mondják meg.
2018. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező össze-vissza zagyvál.

Nem értem mit csodálkozik hogy ilyen arcok vannak a szórakozóhelyen. Akkor oda legközelebb nem kell menji. Csak nagyon ritkán járok szórakozóhelyre, akkor is csak kultúráltra, ahol nincsenek ilyen idióták.

2018. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
34%
Nélkülünk senkik vagytok csajok.
2018. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
22%
A csöcsöt azért hozta létre az evolúció hogy a férfiaknak tetsszen ,és felhívja a figyelmet ,vonzza a tekintetet és párzásra ösztönözzön. Akkor miért akarsz te szembe menni azzal amit évmilliókig tartott kifejleszteni a fajunknak ? Fogadd el , ahogy rengeteg nőtársad elfogadja és ki is pakolja ahogy kell.
2018. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%

" A férfiak bizonyos része..."

Kis huncut , melyik részére gondolsz?

2018. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Engem is zavar,de már hozzászoktam,hogy kétlábon járó kirakati tárgynak néznek ,még akkor is,ha nyáron felveszek garbós felsőket,mert különben egyből jaaj túl kihivó és fúú miért van ennyi ri.b.sen öltözö lány blaa blbaa blaa.

De ha valaki nagyon bámúl,attól max megkérdezem hogy: Apád meleg volt,hogy nem láttál még melleket ?

De ha te kicsit csendesebb típus vagy,akkor ezek a választásaid: arra gondolsz,hogy na ez is egy b.rom,és nem figyelsz oda

Ha merészebb vagy: rászólsz,vagy visszabámulsz amég neki is kellemetlen lesz.

Nekem az utóbbi jött be. Egyik pasi bámúlt,és feszt azt imitálta a kezével,hogy fektetne le,én meg fogtam és amikor épp azt mutogatta,hogy sz.pjam le, megmondtam neki: ha sz.pni akarsz,ne nekem mutogass,és keress fel egy szemészt te vak b.rom.Azonnal leált.

2018. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!