Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen furcsák az emberek...

Miért ilyen furcsák az emberek? Ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Több ismerősömön is észre vettem hogy ilyenkor nyáron nagyon fel vannak öltözve (hosszú ujjú felső,hosszú nadrág )nyáron meg vékony felsőbe szoknyába meg bőrkabátva vannak ez valami betegség ? Nem érzik az időjárást vagy mi?
2018. júl. 30. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugy akartam irni hogy nyáron hosszúba télen rövidbe bocsanat xd
2018. júl. 30. 14:04
 2/4 anonim válasza:
Nem, ez nem betegség. Én is többnyire hosszúban járok nyáron is, ráadásul feketében, mert számomra magabiztosságot ad, ha hosszúban vagyok. Persze hordok rövidet is, de olyan fehérek a lábaim, hogy ha ránéz valaki megvakul. (xD) Én is látok olyan embereket, akik télen bokavillantósdit játszanak + haspólót hordanak,stb ezt én sem értem.
2018. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te most arról beszélsz, hogy 1 ugyanazon ember öltözködik ilyen ellentmondásosan? Vagy különböző embereken figyelted meg ezt?


Pl. Gizike szeret vékonyan öltözni télen is, persze főleg nyáron.


Sárika nem szeret alul öltözni, ő még nyáron is ragaszkodik a hosszú nadrághoz.


Nincs ebben semmi fura.


Amúgy ez alkalom függő is. Pl. télen amikor bulizni megyek, akkor így öltözködök fel. Nyáron egy kisebb szellőnél, vagy esős időben így öltözök a hétköznapokon, a szoknyát bulikra tartogatom.


Végül is nehezen tudom elképzelni az ismerőseidet.

2018. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Falcolás, kokkantás, sérülések eltakarása végett, vagy épp a klímax eljövetele miatt, de lehet, hogy csak a hőháztartása, érrendszere problémás pl.: a lábában, így nem megfelelően éri a hideg-meleget.
2018. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!