Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha betegesen...

Mit tegyek ha betegesen tetszeni akarok minden lánynak és folyton azon jár az eszem mit gondolnak rólam az emberek ha látnak?

Figyelt kérdés
Ha pl megyek az utcán vagy buszon és látom hogy valamelyik lány nem néz meg engem akkor egyből idegesít mert minden egyes csajnak tetszeni akarok de nem tetszhetek mindenkinek és folyton ilyeneken jár az agyam akárhányszor kilépek a házból. Micsináljak hogy megszabaduljak ilyen gondolatoktól?

2018. máj. 3. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, Narkisszosz?
2018. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Törődj bele, hogy nekem nem tetszel.
2018. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szüleid aláztak?

Szerintem egy pszichológus talán segíthet.

2018. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy érdekli-e őket a létezésed? Biztosan nem gondolnak rólad semmit. Én is nyugodtan megtudok ülni akárhány ember mellett, anélkül, hogy azzal lennék elfoglalva, hogy folyamatosan véleményezgessem őket. Ne hidd, hogy az embereket érdekli.
2018. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne legyén felszínes. Mégis miért kéne elsőlátásra fűnek-fának tetszelegni, csak azért mert jól néz ki?

Lehet, hogy jól nézel ki, de ennyi alapján nem kell mindenkinek tetszened, szerencsére nem mindenki ilyen felszínes a világon.

2018. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség. Úgy hívják; kamaszkor. Kinövöd, ne félj.
2018. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam is pontosan ez van. :) Csak fordítva. Lány vagyok. Ha gondolod rám írhatsz, és beszélhetünk róla
2018. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!