Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudtok valakit elfelejt...

Hogyan tudtok valakit elfelejteni, akit nemrég szerettetek? Nektek mi segített ebben? /L

Figyelt kérdés

Szerelmi témában érdekelnének tippek,ahol viszonzatlan volt a szerelem,akár tudott róla az illető akár nem.

Lakóhelyváltás,sport...stb.?


2018. júl. 30. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nehezen, talán sehogy. Ha gondolod privátban jobban kifejtem, és te is írhatsz a helyzetről.
2018. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfelejteni kell, csak hogy már ne legyen fontos neked (amitől elmúlik a szerelem is, mivel az egy "fontosságon" alapuló érzelem), azt hogy ezt hogyan éred el (valahogy szándékosan vagy kivárod amíg ér valami olyan külső hatás amitől ez megtörténik) az már egy másik kérdés. nekem megy simán szándékosan, ha te is úgy akarod akkor szerintem azon a nyomvonalon indulj el, hogy miért lett neked fontos eleve. Ha tudod az okot akkor már csak a helyzetet vagy a nézőpontod kell megváltoztatnod, hogy megszabadulj attól, és rögtön könnyebb lesz.
2018. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Teljesen új környezet esetleg?
2018. júl. 30. 18:32
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszonzatlanon gyorsan túl lépek, és nem is élem magam bele semmibe. Több éves kapcsolatot már nehezebb elfelejteni, de elég racionálisan gondolkozom, nem kesergek rajta sokáig, hanem továbblépek, élem az életem, ahogy szeretem. Nem vagyok társfüggő, nagyon jól elvagyok egyedül is, de ha jobban belegondolok, még jobb is egyedül, mint alkalmazkodni bárkihez.
2018. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok utolsó.Nem akarok én se mindent felborítani,ezért elmondani se az illetőnek.Csak tovább lépni valahogy.Nem sírok utána,csak valamikor eszembe jut és én teljesen ki akarom tépni magamból.
2018. júl. 30. 18:37
 6/17 Duenna ***** válasza:
Csak az idő múlása oldja meg ezt a dolgot. Emlékezz az illetőre szeretettel, de arra is emlékezz, hogy ennek vége. Ha kell sírj, akkor a lelked megnyugszik. Tedd ezt mindaddig, amíg így érzel. Egy idő után azt fogod érezni, hogy elég volt az önsajnálatból, és természetes lesz a számodra, hogy továbblépsz ezen a dolgon anélkül, hogy lelkileg fájna. De ez időbe kerül. Hogy mennyi idő, ez az egyéni lélektől függ. Az idő műlása majd elhalványítja az emlékeket. Mást nem tudsz tenni ez ügyben. Minél inkább erőszakolod magad, hogy elfelejtsd, annál inkább nem tudsz továbblépni rajta.
2018. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Esstleg más alternatív módszer van még amiről nem tudunk?
2018. júl. 30. 19:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan felejtek el valakit, akit szerettem? A válasz nagyon egyszerű: sehogy.


Én nem olyan vagyok, mint jelen korunk többsége. Én őszintén szeretem a másikat. Ha azt mondom neki, hogy szeretem, az nem véletlen. Őszinte érzelmet táplálok iránta.


Ebből kifolyólag, ha VALÓBAN szeretsz valakit, azt nem tudod egyik napról a másikra megszüntetni.


És valójában nem is kell. Nekem az a véleményem ezen téma kapcsán, hogy nem elfelejteni kell a másikat, hanem meg kell tanulni együtt élni a tudattal, hogy ő része volt az életednek, de már nem az. Ettől függetlenül - szerintem - igenis emlékezni kell a szép dolgokra, és a rosszakat sem szabad elfeledni. Mert ezen tapasztalatok alapján tudod majd a következő kapcsolatodat jobbá tenni. Amikor már tudod hová tenni azt, hogy megszakadt, akkor le tudod magadban zárni, és úgy fogsz tudni visszagondolni ezekre, hogy már nem fájnak. Legalábbis nem annyira, mint korábban... Hogy tanultál az előző hibáiból. Én ezt így látom.

2018. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Duenna ***** válasza:
8-as nagyon szépen kifejtette, teljes mértékig egyetértek vele!
2018. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem sokszor,ahogy te #8,hogy úgy szerettem,ahogy van.Aztán rájöttem,hogy ez csak egy saját illúzióm valószínű,mert az illető nem lépett,semmi és akkor biztos,hogy nem is szeret,csak áltattam magamat nagyrészt.Azóta se keres,akkor meg el kell felejtenem,nem akarok rá emlékezni egyáltalán,sose akarok már vele találkozni,ha lehet,úgyse jönne utánam.
2018. júl. 30. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!