Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudtok valakit elfelejt...

Hogyan tudtok valakit elfelejteni, akit nemrég szerettetek? Nektek mi segített ebben? /L

Figyelt kérdés

Szerelmi témában érdekelnének tippek,ahol viszonzatlan volt a szerelem,akár tudott róla az illető akár nem.

Lakóhelyváltás,sport...stb.?


2018. júl. 30. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni. Megismered, aztan meg fog valtozni a velemenyed, talan a fiunak is.
2018. júl. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nem igazán mutatta ki irántam az érzelmeit,ha vannak egyáltalán.
2018. júl. 31. 08:03
 13/17 A kérdező kommentje:
Én mindig a jobbik utat választom szóval,szerintem jobb a felejtés.Amit nem kell nem erőltetek.
2018. júl. 31. 08:08
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem kell erzelemre gondolni, lehet h mikor megismered, akkor rajossz hogy nem igazan tetszik, de baratkent igen.
2018. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát én nem igazán hiszek a f3rfi-nő barátságban,annak sosincs olyan h mindkét fél csak barátként néz egymásra.
2018. júl. 31. 12:28
 16/17 anonim ***** válasza:

Nemtudom hany eves vagy, de gondolom 20+.

Menj kondizni, hobbi..., ami eltereli a figyelmed. Ha lesz szerelmed, akk el tudod felejteni.

2018. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egyszerűen.Idő. Az agyad egyszer rá jön hogy felesleges ezzel foglalkozni és elveszted az érdeklődésed. 18 évesen egy 7 hónapos kapcsolat után nagyon le voltam törve petekig. Utána szép lassan kezdett rohadtul nem érdekelni. :) Ezért szép a biológia.
2018. aug. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!