Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok közutálatnak kitéve,...

Én vagyok közutálatnak kitéve, mert bejelentettem, hogy két 10 éves motorozik az úton?

Figyelt kérdés

Az apja adott nekik motort... Nincs és nem is lehet jogsijuk.


Már rengetegszer láttam őket, de egyszer mikor a 6. kört mentek az utcában, meg majdnem nekivágódott az autónak felhívtam a rendőrséget.


Jó sokára ki is jöttek, nem tudom elkapták-e őket, de a gyerekek apja polgárőr, jóban van a társasággal... ez egy 500 fős közsév


Azóta nem motoroztak. Ma viszont a kisgyerek nekiállt engem gúnyolni és pofázni, ahogy múltkor a drága nővére is... Meg az apja is csak lejárat.



Ez egy vicc... Nemhogy visszavennének az arcukból, hanem rám szálltak. Igaz. csak 20 vagyok, de ha elütöm, mert nekem vágódik, lehet bajom...


2018. júl. 31. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, te vagy közutálatnak kitéve, mert bejelentetted, hogy két 10 éves motorozik az úton.
2018. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen
2018. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem kell foglalkozni idegenekkel, ahogy én sem teszem hiába látom a cigány kocsiján a lógó rendszám táblát, sz*rok bele mert utána még én leszek támadva hogy miért most szóltam stb.

Anno mikor nem kötöttem be a sisakom, egy autós azért dudált hogy utána lehúzza az ablakot és szóljon vagy utasítson hogy "csatold be a sisakot"

Továbbá el kell fogadnod hogy vannak akik még a rendőrnek sem szívesen tesznek eleget, és egy igazoltatás alkalmával is fellengzősek egymással, ilyet láttam is már igaz szlovák rendszámos volt a kocsi, az ember is oda való lehetett.


Túl sokan öltik magukra az önkéntes rendőr szerepet, ami problémát szül.

2018. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Sz.ard le. Valóban, ha elütöd, még te leszel a felelőtlen, én is hívtam volna a rendőröket. Motorozzanak az udvaron vagy magánúton, nem csak a saját érdeked volt szólni a rendőröknek. Két 10 éves gúnyolódását meg nehogymár magadra vedd, fostos kis kölykök.
2018. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na látom, te se vagy normális.


Két kisgyerek motorozott, érted??? Nekik és másnak is baja eshetett volna az idióta szüleik miatt... Ez nem az a kategória, mint a kamu rendszám.


Muszuszájnbeleavatkozni, ha már a legtöbb ember ilyen gondolkodâsú, mint te. Milyen jól tettem, azóta se ültekn motoron.


De nem kapták el őket, csak leadták az apjának a fülest. Meg lehet hivatalból ismeretlen tettes miatt kénytelenek voltak eljárás t indítami.

2018. júl. 31. 14:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megint motoroznak akkor hívod a rendőrt megint, és azt is mondd el, hogy ha a te gyereked motorozna már kemény pénzeket kéne fizetned, és hívd fel a figyelmüket, hogy nem te akarsz lenni a sz.ar ember, ha kihajtanak az autód elé és valamelyiknek reccsenik a nyaka. A két kisgyereket meg már elküldtem volna a felelőtlen apjuk f.aszába.
2018. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kijutott, hogy én voltam...


Most a nővére szólt be nekem az előbb, de visszaoltottam. Na ezért gyűlölök itt lakni...


Nemhogy elgondolkoznámak, hanem engem bántanak, tipikus...

2018. júl. 31. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezért ne ártsd bele magad ilyenekbe. Mi közöd van neked mások dolgához? Nem véletlen laksz községben, gondolom szeretsz belekotnyeleskedni mások életébe. Akkor viseld a következményeket.
2018. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ide születtem, de Budapesten is ugyanúgy megtenném, hogy bejelentem őket!!!



Ha az autód elé kerül, te jársz bíróságra!!!! Ha felken egy kisgyereket, akkor jobb lesz???



Unalaoműzésnek járjanak biciklivel??? Mi is rengeteget bicikliztünk ennyi idősen!!!

2018. júl. 31. 17:06
 10/12 anonim ***** válasza:
10 evesen motor? Ez valami rossz vicc?
2018. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!