Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok közutálatnak kitéve,...

Én vagyok közutálatnak kitéve, mert bejelentettem, hogy két 10 éves motorozik az úton?

Figyelt kérdés

Az apja adott nekik motort... Nincs és nem is lehet jogsijuk.


Már rengetegszer láttam őket, de egyszer mikor a 6. kört mentek az utcában, meg majdnem nekivágódott az autónak felhívtam a rendőrséget.


Jó sokára ki is jöttek, nem tudom elkapták-e őket, de a gyerekek apja polgárőr, jóban van a társasággal... ez egy 500 fős közsév


Azóta nem motoroztak. Ma viszont a kisgyerek nekiállt engem gúnyolni és pofázni, ahogy múltkor a drága nővére is... Meg az apja is csak lejárat.



Ez egy vicc... Nemhogy visszavennének az arcukból, hanem rám szálltak. Igaz. csak 20 vagyok, de ha elütöm, mert nekem vágódik, lehet bajom...


2018. júl. 31. 13:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vicc, ráadásul közúton és még ők vannak felháborodva
2018. júl. 31. 18:59
 12/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, de attól még odaszólhattál volna nekik hogy, ha nem hagyják abba, rendőrt hívsz..
2020. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!