Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bejelentettem, hogy két 10...

Bejelentettem, hogy két 10 éves gyerek az utcán motorozik, de mire kijöttek eltűntek, lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés

Előtte már a 6. kört tették az utcában és olyan sebességgel...

Mire kiértek, pedig 10 percen belül itt voltak, nyomuk veszett..


Suerintem már volt, aki múltkor is kihívta őket, de akkor is felszívódtak.


2018. máj. 20. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Fene nagy bajod nem lehet, max leszámlázzák a kiszállási díjat. Felkötni nem fognak.
2018. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

Nem fognak kiszámlázni semmit, de nem kéne másokat csesztetni, motorozzanak csak, itt a jó idő!

Valószínűleg egyébként 14 évesek, s a robogóikkal játszadoznak, vagy fiatalabbak, s pocket byke-oznak.

2018. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan ötödikesek, a nagyobbik hatodikos. Rendes nagymotor nem játék, a másiknak meg egy Csepelje volt.

"Játszanak" csak, aztán, ha neki megy az autódnak, ki a hibás?

2018. máj. 20. 17:33
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Hatóság félrevezetése a tényállás. Máskor bérgyilkost kell fogadni.
2018. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért megnézném, ahogy két ötödikes gyerek egy Hayabusa-val, vagy egy 1200-as Ninjaval száguld, ha már komoly nagymotorokról beszélünk :D Megtartani nem bírnák, jó eséllyel.


Egyébként ezek a kis 50-es/125-ös vackok is úgy néznek ki sokszor laikusként, mintha erős nagymotor lenne.

2018. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De, ha nincs jogsija, mert egy ötödikesnek nincs, akkor mi van????

Mégha lenne is, nem olyen sebességgel. De ismétlen nincs 14 éves, egyik se, közel sem.

Illetve nem ilyen nagy Yamahára kell gondolni, vagy hasonlók.

2018. máj. 20. 17:40
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Feszíts ki fejmagasságba egy vékony drótot az majd lefejezi őket. Nem kell ide rendőrség.
2018. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A kiszállási díj nagyon sok lehet 1,5 km-ről...


Gondolom észrevették a rendőrautót. Múltkor os kihívta valaki, akkor is eltűntek.

2018. máj. 20. 17:51
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
a drótot nem veszik észre. feszítsd ki két fa közé keresztül az utcán.
2018. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Mégis miből gondolod, hogy bármi bajod lenne egy bejelentésből????

nem te vagy a rendőr, nem neked kell elfogni, bizonyítani, megakadályozni ha valami nem szabályos dolog történik. Te azt tetted amit kellett értesítetted a hatóságot.

ha a kérdés közben megoldódott, teszem azt a szüleik hazajöttek és elkapták őket, akkor az csak jó.

Ha tudod kik voltak, akkor a szüleiknél óvatosan rá kellene kérdezned, hogy ők állították-e le a gyerekeket amikor motoroztak, mert tényleg veszélyes dolog volt.

Ha ők voltak, akkor, megnyugodhatsz, hogy nem fogják tenni többet.

Ha nem tudtak a dologról, akkor ezzel figyelmezteted őket rá anélkül, hogy úgymond beleszólnál a dolgaikba.

Ha pedig a tudtukkal tették, akkor ezt is megtudod a válaszukból.

Ha az én gyerekemmel történne hasonló, akkor én megköszönném annak aki tenni próbál ellene, hogy megvédje őket amikor én nem tudom. De sokan másképp vannak vele, ezért óvatosan kell a dologgal bánni.

2018. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!