Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon rossz...

Mit csináljak? Nagyon rossz ez így nekem (többi lent)

Figyelt kérdés

2 éve költöztünk ide.Abban a sulimban ahol most vagyok az egész suli utál engem.De komolyan.Ha kikegyek pl.a mosdóba akkor is rugdosnak meg ilyenek..Olyan is volt hogy öltöztünk testnevelésre és a lányok lehúzták az alsóneműmet és elkezdtek cikizni h miért nem borotválom magamat odalennt...Mit tegyek?A suli váltás nem lenne jó mert nyolcadikba megyek,és erre az utolsó évre már nem váltok sulit


Kérlek segírsetek....



2018. aug. 3. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért utálnak? Nem úgy fogalmaztál, hogy az alsóneműs dolognál kezdődött az egész, és az amúgy sem lenne elég ok egy ilyen állapotra. Mesélnél nekünk az előzményekről is?
2018. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne érts, sajnállak, de senki nem tud hasznos válasszal szolgálni, amíg nem tudja, mi az oka az egésznek.
2018. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát pedig a suliváltás az egyetlen lehetőség
2018. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Valami lehet benned, ami ezt váltja ki, meg persze bennük is sok primitívség és gonoszság, amiért így viselkednek. Ezt mi látatlanban nem tudjuk megállapítani. Ha van iskolapszichológus, fordulj hozzá, ha nincs, akkor pedig pedagógiai szakszolgálatnak lennie kell, de oda a szüleiddel kéne menned. Hogy az osztályfőnökhöz fordulj-e, az kétesélyes: vagy javít vagy még ront a helyzeten, ez attól függ, hogy ő hogy tudja kezelni. Legalább egy barátnőt kéne magadnak találnod, aki melletted áll, hogy ne totál egyedül kelljen szembenézni velük. Szerintem nyugodtan átmehetnél máshova 1 évre is, jobb új gyerekként, mint szenvedő alanyként.
2018. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért az durva hogy miket csinálnak manapság a lányok. Egy évet bárhogy kibírsz igazából, max megtudod védeni magad tőlük, ha szavakkal nem is tettekkel könnyen. Bár nem tudhatom h ők mekkorák meg te mekkora vagy így vagy úgy, de jobb mint csak tűrni. Amúgy lehet klisés de ha szereznél egy pasit magadnak még ha rohadt fiatal is vagy hozzá, vagy ha nem is pasit hanem egy jó havert aki megvédene lehet leszállnának rólad.
2018. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy magadra vagy maradva egy sakk-matt helyzetben. És a következő opciók vannak:

- Visszatámadsz. Erre összefognak ellened öten, akikkel szemben semmi esélyed nincs. Ja, és extra poénként te fogod kapni a megrovást, mert miért ne?

- Nem csinálsz semmit. Ugyanúgy fognak piszkálni, sőt, talán még jobban rád is szállnak, mert hagyod magad.

- Szólsz az osztályfőnöknek. Aztán te leszel a csicska, mert beköpted őket, és ugyanúgy szívatnak tovább, ha nem jobban. Mellesleg az osztályfőnök szarni fog rá, mert neki épp elég baja van nélküled is, mellesleg amúgy is utálja a munkáját, nem is fizetik meg érte.

- Szólsz az igazgatónak. Ő pedig szépen visszairányít az ofőhöz, vagy "oldd meg magadnak" - már ha méltóztat téged fogadni.


Én ezen mind-mind végigmentem. És totál tönkretett lelkileg. Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék a történtekre. A mai napig nem hiszek önmagamban, teljesen önbizalomhiányos vagyok és új emberekkel sem merek megismerkedni, mert félek attól, hogy ugyanezt kapnám tőlük is. Szóval igen, ők nyertek. És ebből még az sem segít kilábalni, hogy nagyon jó karriert futottam be és sorra kapom a fizetésemeléseket, előléptetéseket. Szerintem ez engem már egy életre meghatározott és a sírig magammal kell cipelnem.


24/F

2018. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom az utolsót......


A kiváltóok?Semmi.Megérkeztem ebbe a suliba,megvoltam magammal,nem foglalkozott velem senki,én sem foglalkoztam senkivel.Nem beszéltem,csak ha a tanár szólított..és nem azért hogy felvágjak az osztályban én vagyok a legjobb tanuló és szerintem emiatt pikkelhetnek rám.Az iskolapszichológussal már beszéltem..

Szóval ja..Köszi a gyors válaszokat ment a zöld pacsi mindenkinek♡

2018. aug. 3. 22:13
 8/18 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy nincs ínyedre, de a suliváltás lenne a legcélszerűbb...

Nem hinném, hogy ők változni fognak.

2018. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Élvezd a szünetet, amíg tudod, a suli miatt majd törődj akkor. Mindenesetre acélozd meg magad. Ha gyengének mutatkozol, márpedig ha az öltözős sztori után nem törtél be egy-két gégecsövet (na azt azért nem, legalább egy orrot :) ), akkor bizony most annak látnak. Nem könnyű a teljes viselkedésünket felforgatni és megváltoztatni, de próbáld meg: Büszkeség, tartás, szívósság.
2018. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz/tudsz sulit váltani, légy magántanuló erre az egy évre. Alapos indoklás kell hozzá, esetleg pszichológus véleménye (ebben nem vagyok biztos, valaki javítson ki), de nem hiszem, hogy a rugdosás és a bugyihúzkodás ne merítené ki a fizikai terror fogalmát.
2018. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!