Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert erzem neha, hogy meg...

Miert erzem neha, hogy meg szeretnek halni? Nem vagyok depresszios meg ilyenek!

Figyelt kérdés
Neha nagyon erosen jon az erzes, hogy meg akarok halni. Nem lenne okom panaszra, nem rossz az eletem, nem tokeletes de meg tudom talalni a jot a kevesbe jo dolgokban is. Kicsit ilyen melankolikus fajta vagyok, sokszor buskomor vagy kedvetlen, de pl a humorom az van es masok szerint jo is mert modjak.. valahogy nem illik ossze a ket dolog, de ez vagyok nagy vonalakban. Vannak barataim, jo emberek, van eleg penzem egy normal elethez (altalanossagba veve szereny vagyok), tehetseges vagyok (annyira nem tartom nagy valaminek a tehetseget), csunya sem vagyok, jo izlesem van.. Normalis, hogy ezek mellett megis ugy erzem, hogy ezek a dolgok jok de szvesebben nem lennek itt a foldon? Kerlek ne ertsetek felre, elegedett vagyok, csak nem ertem ezt az egeszet.
2018. aug. 7. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ezek csak felszínes dolgok. Nem ad semmi,senki értelmet az életednek. Csak úgy vagy ,létezel, de nem tudom miért ,és minek... ezért érzed így. Az értelmetlenség , az unalom, a magány az ami lelkileg az embert kikészíti. Én is így vagyok, mert egyszerűen nincs értelme az emberi létezésemnek.
2018. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En abban talalom me az ertelmet, hogy kulonfele modokon igyekszem az emberek eletet jobba tenni. Sok korulottunk a szenvedes, szukseg, igy en ezen dolgozom.
2018. aug. 8. 15:23
 3/3 anonim válasza:
Melyik a legfàjdalom mentesebb módja annak hogy végezzek magammal?
2018. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!