Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segitseget szeretnek kerni!...

Segitseget szeretnek kerni! Gyakran vagyok maganyos, szomoru, es depresszios. Onbizalomhianyom van es ugy erzem, h nem tudok ezzel megbirkozni. Van aki tud segiteni?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, h tudtok ajanlani barmit, onsegito konyvet, blogot, vagy barmit ami segithet. Bar tudom, h ez nagyreszt rajtam mulik, de ugy erzem, h szuksegem van egy kis kulso segitsegre.

2014. jan. 2. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvastad már Dan Millman-től a Békés harcos útját? Nekem lélekben nagyon sokat segített. De készült belőle filmváltozat is,az is jóra sikerült! :)
2014. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nagyon sok ilyen könyv van és nekem mindig azt mondják(igaz is), hogy a sport segít, szóval mozogj sokat és ha úgy van akár írhatsz is nem baj ha tucat, mert a saját szórakozásodra megy! :)
2014. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nyilván ezek nem oldják meg a problémáidat, de itt van két link:

[link]

[link]

ezek remélhetőleg tudnak segíteni olyan pillanatokban, amikor rosszul érzed magad :) de a legnagyobb segítséget az jelentené, ha beszélgetnél ezekről a gondokról valakivel, szülővel, baráttal, vagy esetleg pszichológussal. Ez utóbbi az, aki olyan tanácsokat tud adni neked, amelyek tényleg hasznosak és segítenek :)

2014. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jó pár éve hasonló csónakban evezek, aóta mondjuk úgy berendekelődtem magamnak így. Lefoglalom magam, olvasgatok ilyesmi.
2014. jan. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!