Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez egy természetes dolog?

Ez egy természetes dolog?

Figyelt kérdés

Nagyon jó alakom van, és ez miatt sokszor bámulnak, ma felvettem egy atlétát amiből látszott a dekoltázsom, és apám a mellemre bámult olyan rossz volt.. vagy ez természetes dolog?

Sokszor inkább nem is veszek fel rövid ruhákat, mert félek hogy megbámulnak

a férfiak, olyan kellemetlen.


2018. aug. 8. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Tökmindegy, hogy apukád látta-e vagy egy másik kan: dekoltált felsőben ne csodálkozz, ha megbámulnak. Alap. Nem kell garbót venni 40 fokban, miért is kellene, de attól még léteznek nyáron is viselhető, mégsem cicimutogatós ruhák. Nekem is nagyon jó az alakom, mégsem mutogatom feleslegesen a domborulataimat. Amúgy írta valaki, hogy apukád valószínűleg féltésből bámult meg, hogy úrég, a lánya hogy kipakolta már a cuccost.Ebben az esetben tisztelet neki.
2018. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ilyen?


[link]

2018. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem szokásom mutogatni..


[link] Pont ennyire látszott...

2018. aug. 8. 19:07
 14/18 A kérdező kommentje:
Jézusom nem pakoltam ki, de otthon voltam.. nyílván ha utcára megyek azért azt meggondolom, mint írtam is.
2018. aug. 8. 19:08
 15/18 anonim ***** válasza:

Akkor csak simán jól kiemeli a formáidat, és még azt is odaképzelik a férfiak, ami lehet nincs is. Van ilyen 🙂


26f

2018. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Van ez így, van az úgy.

Azt hiszel amit akarsz..

2018. aug. 9. 02:27
 17/18 anonim ***** válasza:

"jaj milyen bunkók a férfiak" de azért kirakod a melleidet meg gondolom seggvillantós farmerdhort is volt rajtad.


Igen, a ribiket általában megbámulják. A bohócokat is megnézik a cirkuszban, de nem azért mert vonzóak, hanem mert nevetségesek.

2018. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

És én hol írtam olyat, hogy “jaj, milyen bunkók a férfiak”?

Egyáltalán mutass már egy olyan választ, amiben általánosítottam! :D

Vagy egyetlen olyan képet, ahol akár csak a dekoltázsom is látszik! (Segítek: nem fogsz ilyet találni, mert nem szoktam mutogatni magam,és nem ismersz)

Nincs seggvillantós farmerom sem, szóval így konkrétan semmi nem klappol abból, amit te itt összehordtál.

2018. aug. 10. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!