Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2300 forintom maradt hónap...

2300 forintom maradt hónap végéig. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jött egy hatalmas váratlan kiadás, és a félretett pénz nem volt elég. Szóval így jártam.

Étel van elég, számlák befizetve, bérletem megvan, tartozásaim nincsenek. Szóval ha minden igaz elméletben meglehetek simán egy fillér nélkül is. Csak ne kelljen még valamire költeni.

Mikre készüljek szerintetek?


2018. aug. 10. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha étel van, akkor nincs baj. Én nyugton lennék.
2018. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Kéne keresned egy mellékállást, ahol napi kifizetésben vagy. Akár feketén. De ha túristás helyen vagy, akkor mindig van egy étterem/büfé, ahol azonnali kezdéssel keresnek pultos/felszolgáló/konyhai kisegítőt. Már tapasztalat nélkül is felvesznek mindenkit, mert a tanultak ausztriában dolgoznak
2018. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van étel, számlák befizetve és minden egyéb elintézve, akkor ne aggódj.
2018. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen helyzetben voltam vagyok. Ebből a pénzből 38 akciós instant levest tudsz venni. Ha nincs más egy napot 4 db-ból ki lehet húzni.
2018. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most olvasom kajád van, akkor nem kell aggódnod.
2018. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd félre, és màskor jó lesz.
2018. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, elég kevés, menj a zálogba, vagy kérj kölcsön.
2018. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyi Cssk-val felvenném a kapcsolatot, a krízishelyzetet bemutatnám, emellett plusz munkát vállalnék.
2018. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem kell családsegítő. Nem vagyok rászoruló. Most volt egy kis bmmeg, de egy hónap és a lábamon leszek. Keveset tettem félre, rosszúl gazdálkodtam. Teljesen az én hibám, nem kell engem kisegíteni.

Az történt hogy keletkezett egy hatalmas kár a házon amit azonnal helyre kellett tenni. Félmillióm volt eltéve vésztartaléknak, de az se volt elég, így a nem félretett pénzem is ráment.

Ahogy említettem étel van, minden be van fizetve, szóval elméletben ki kell tudnom húzni. Egyedül élek szóval nincs nagy gáz.

Ennek ellenére ma intéztem pár telefont. Lebeszéltem egy közeli étteremnél hogy vasárnaponként beugrok ételt szállítani napi kifizetéssel 6 órát.

De ez se kellett volna, mert normál munka közben meghallotta a főnök hogy kollegáknak ezzel viccelődök és adott előleget a következő fizuból. Mondjuk kicsit szégyellem magam érte, akkor is ha nem kértem hanem csak közölte velem hogy utalt 80 ezret. Legkésöbb hétfőn itt is kell lennie.


De a lényeg hogy megoldódott. Csak most meg kell húznom magam. De az mindig ment.

2018. aug. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!