Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jártok egyedül nyaralni?

Ti jártok egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés
A családomat semmi sem érdekli, semmihez sincsen kedvük, velük utoljára talán 10 éves koromban voltam a Balatonon. A barátaim pedig mind a családjukkal járnak nyaralni. Nekem pedig már elegem van belőle, hogy minden nyaram dög unalom, soha nem csinálok semmit, soha nem megyek sehová és rengeteg helyre el szeretnék utazni, kirándulni, várost nézni stb., de max. egyedül tudnék, mert senki sincs, aki elkísérjen.
2018. aug. 14. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.De te mehetsz.jó pihenést!
2018. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyedül is és társasággal is szoktam menni.
2018. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Mindig lenne kivel utaznom, de van, hogy szívesebben megyek egyedül, teljesen más és szerintem fantasztikus élmény.
2018. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem és őszintén szólva szerintem nem is mennék soha. Abban reménykedem, hogy előbb-utóbb majd megtalálom a magam kis társaságát vagy legalább egy személyt, aki szívesen kimozdul velem.
2018. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, de szerintem egyszer el fogok erre a sorsra jutni...
2018. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma mar nem, de régebben voltam néhányszor egyedül nyaralni es igazából, nem is volt rossz. Nem kellett senkihez alkalmazkodni, nem volt vita a napi programon.
2018. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak tőled függ. Akár nagyon jól is érezheted magad...
2018. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!