Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is úgy tűnik hogy...

Nektek is úgy tűnik hogy gyorsan telik az idő?

Figyelt kérdés
Most néztem vissza a 2010-es fényképeinket, melyeken én és a családom van rajta és elképesztő hogy akkor mindenkinek mennyivel fiatalosabb arca volt, teljesen máshogy néztünk ki, sokkal szebben. Én 14 éves voltam 2010-ben annyira fáj hogy oda a fiatalságom sok embert veszítettem el az iskola miatt. Azt is furcsállom hogy aki 2000-ben született már az is felnőtt 18 éves vagyis már lassan 20 éves lesz aki 2000-ben született. Szinte beleborzongok abba hogy lassan 2020-at írunk. Nekem túl gyorsnak tűnik ez a tempó.

#idő #múlt #rohanás #rossz jövő
2018. aug. 14. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
No igen, rohan az idő...eszeveszettül! 18 leszek lassan én is. Eszméletlen! Alig bírom felfogni, hogy így elszaladt az idő! De hát ilyen az élet!
2018. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bárcsak újra 2010 lenne. 😭😭😭
2018. aug. 14. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, baromi sokan érzik ezt. :) Az abszolút nálam is szokott lenni, hogyha valaki 2000 felett született, már az is milyen nagy, mindjárt felnőtt, és ezen elgondolkodok. Viszont úgy általánosságban nem érzem gyorsnak az idő múlását, mert egy olyan élethelyzetben vagyok, hogy rengeteg sok új dolog, kihívás kerül elém, és így néha inkább pont hogy ezer évnek tűnik az elmúlt 3 évem. Meg mintha annyit is öregedtem volna alatta.
2018. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom abbahagyni a sírást. 😭😢😭😢😭
2018. aug. 14. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, igen: [link]
2018. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en sem tudom felfogni hogy lassan 2020:Oo whatt?

nemtom kinek mi de szerintem nem hogy gyorsan ku*va gyorsan tellik az ido..

2011-2012-annyira vissza mennèk ide:((((

2018. aug. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszagondolva igen, előrefelé haladva nem.
2018. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!