Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért problémáznak sokan...

Miért problémáznak sokan azon, hogy én egyedül szeretném leélni az életemet ill. rühellem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 15:47
1 2
 11/18 anonim válasza:
5%
Tudod, Kérdező én sem szeretnék gyermeket, különösen olyant mint Te....
2018. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%

"Ide a rozsdás bökőt, h nyolcaska szerint aki nem szül gyereket az önző, és fel sem fogja a logikai bukfencet a dologban..."


Kilenceske, nem nem gondolom. Írtam én, hogy szüljön gyereket? Nem! Csak azt mondtam, hogy találjon párt. Még megházasodnia sem kell. Mert azt_sem_írtam.

Képzeld, nekem sincs gyerekem :) Puszi!

2018. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem pár se. Nem tudok ill. nem akarok másokhoz igazodni, nem tudok kompromisszumokat kötni, nomeg nem is vágyok rá mert egyedül érzem magam a legjobban (és mégsem vagyok magányos).
2018. aug. 29. 21:59
 14/18 A kérdező kommentje:
11-es nekem mindegy. :)
2018. aug. 29. 22:00
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Az elejen jol irtak. Korlatozott agyu, csokonyos a magyar. En megkeresztelni nem akarom majd a gyerekeimet, mamam meghallotta majdnem szivrohamot kapott. Nem problema, bar a “ruhellem” kicsit eros.
2018. aug. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%

Mert a gyerekeket, hogy nem lehet szeretni?

Sokkal befogadóbbak és megértőbbek mint a felnőttek! És akiben próbálja az ember ezt megtartani az felnőtt ként is ugyan olyan jószívű és nagylelkű lesz.

Én gyerekek melett vagyok heti 5x és teljésen imádom a kis kölyköket! Bár hülyéskednek, de azzal együtt kell élni.


Én átlagban azt nem értem, hogy akik az ilyen kérdéseket kiírják, nem emlékeznek arta, hogy ők is voltak valaha gyerekek? Ők is, vagy te is biztos mindtál nagy hülyeségeket gyerek ként!


Amúgy egy 19 éves srác vagyok és edző vagyok már 7 éve. És számomra a gyerekek nevelése az ami a legnagyobb örömet adja.

2019. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Én sem akarok gyereket, pedig házas is vagyok. Nekünk a család elfogadta, nagy ellenállás sem ért még mástól. De ha mégis érne, akkor lehet hazudnék és azt mondanám, hogy eü. okokból nem lehet gyerek. Ebben nem tudnak belekötni.
2020. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem kell egy sem. Hangosak, megzavarják a nyugalmam.
2022. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!