Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rasszista...

Miért van ennyi rasszista ember? Ti azok vagytok és ha igen miért?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja, én is látom. Nagyon elfajult a magyargyűlölet...
2018. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

nem vagyok az..de naiv sem

egyesével skálázom az embereket és folyamatosan van lehetőségük a szememben felemelkedni vagy lesüllyedni

2018. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
rasszizmus=kisebbrendűségi komplexus.
2018. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Ebben az országban a rasszizmus még csak nem is szégyen, mint a normálisabb országokban, hanem olyasmi, amire büszkék az emberek, és amire ösztönzik őket.

Akinek szüksége van rá, hogy jobbnak érezhesse magát valakinél, ugyanakkor magától nem tud sokat felmutatni, azoknak jól jön a rasszizmus. Olyan, mint egy mankó.

2018. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én a rasszistákat gyűlölöm, akkor én mi vagyok? :D


De komolyan, nekem is hányingerem van attól ami ebben az országban megy. A folyamatos melldöngetés megy, minden nemzet minden népét utálni kell, lenézni. Amúgy ez 99%-ban a kormány propagandájának a hibája, aki minden országot, nemzetet, népcsoportot aki nem egy követ fúj velük ellenségnek, hazaárulónak állít be. Utálni kell a németeket, franciákat mert nem demokratikus az államberendezkedésük és nem tiporják két lábbal az alapvető emberi jogokat (ahogy pl. nálunk, az afrikai menekültekről - direkt nem azt az okádék szót használom amit a fideszmédia - pl. úgy beszélnek mintha nem is emberek lennének, hanem valami állatok vagy zombihorda, akik programozottan az emberek életére törnek). Utálni kell a románokat mert Trianon. (Amúgy azt sem értem miért van úgy beállítva mintha akkora tragédia történt volna - nem irtották ki a lakosságot meg semmi, annyi történt hogy másik országhoz tartoznak - ha már itt tartunk, ott legalább lecsukják a korrupt politikusokat. De a magyarba bele van kódolva hogy a román is alsóbbrendű, utáljuk hát őket is.) Utálják egy csomóan a zsidókat, minden ok nélkül, sokan utálják kollektíve a cigányokat (őket nem feltétlen minden ok nélkül, de az a baj hogy itt is egy kalap alá vesznek minden embert bőrszín alapján, ismerek pedig olyan cigányt aki becsületesebb, dolgosabb, barátságosabb mint a magyarok 99%-a), utáljuk a négereket, a szerbeket, a horvátokat, és hát kb. mindenkit. Ez tipikus magyar. Ne én meg az ilyeneket utálom.

2018. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*mert demokratikus
2018. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem nem az lenni.


De nehéz ezt úgy, hogy az előítéleteim 95%+ban valósnak bizonyulnak 🤔


Tehát ezaz, hogy bennem van az előítélet, igyekszem elhessegetni, mert hát ő tuti nem olyan, majd megismerem stb. Hát aztán mire megismertem, addigra kiderült, hogy nemhogy csak olyan, de még rosszabb is 😥

És ez nem csak rasszista előítéleteknél, hanem a prolikkal suttyókkal vidékiekkel pestiekkel stb kapcsolatban is. Szóval akiknek a kisugárzásában benne van a rossz, az nem véletlen 🤔

2018. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miskolcról származom, cigányok rengeteget bántottak iskolában, azon kívül. De ugyanúgy cseszegettek nem cigányok is.

Vannak cigány ismerőseim, akikkel jóban vagyok.

Viszont, ha Miskolcon vagy más helyen kettő vagy több cigány jön velem szemben és a mozgásuk is gyanút keltő, akkor inkább átmegyek a másik oldalra, ha tehetem.

Sajnos bennem van a félsz eléggé.

2018. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom hogy a rasszizmus és az előítéletes mennyiben különbözik, de ha egyáltalán nem akkor valószínűleg én rasszista vagyok. Előítéletes vagyok pl a cigányokkal szemben, jogosan. Ez kialakult bennem, nem így születtem, de a rossz tapasztalatok miatt igen, ha meglátok egy cigányt akkor egyből az jut eszembe hogy na ez is olyan. Mer amikor leköpik az ismerősödet, amikor zaklatnak a buszon, amikor semmi ok nélkül belémkötnek, amikor undorító módon viselkednek az utcán, amikor szemetelnek, lopnak, és had ne soroljam, akkor az emberben akaratlanul is kialakul egy előítélet. Szóval igen, talán én rasszista vagyok, és emiatt amit az előbb leírtam.
2018. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam rasszistának, inkább tartózkodónak.
2018. aug. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!