Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy unalmas...

Miért vagyok egy unalmas retek és miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
roast me boiz
2018. aug. 15. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Az őszinte embereknek sosincsennek barátaik. :)
2018. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha így beszélsz magadról, akkor hogy várhatod el, hogy mások barátkozzanak veled?
2018. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

loool #1 ez olyan furcsan bolcs

git gud

2018. aug. 15. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hozzáállásod miatt. Tudod, hogy unalmas vavy, de nem teszel semmit. Ha meg nem tudod, hogy miért vagy az, akkor legalább valami támpontot adhatnál, hogy tudjunk segíteni.


Mellesleg, olyan emberrel, akinek ilyen a hozzáállása, én sem barátkoznék. "Boiz meg lol meg git gud". Kössz, de így is hallom ezeket eleget.

2018. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*vagy


Bocs, de telefonról írtam. (#4-es voltam)

2018. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a fene az a "git gud"?!


Mind1, én pozitívnak veszem.:D

2018. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődési körök hiánya, se sport se hobbi,semmi ami érdekel, csak otthon fekvés 4fal között, kommunikációs kessegek hiánya, csak olyan dolgokról lehet veled beszélni amit akarkivel lehet,semmi más érdekes dologról, sok minden okozhatja,csak élj is ne csak a telefonod nyomd,és jobb lesz. Igaz amúgy,ha egy lánnyal őszinte vagy,ha pl megkerdezi hogy tetszik a pólója,vagy vmi,és nem tetszik,lebas.z ha őszintén nemet mondasz,a másik lehetséges út a friendzone,és yes boy vagy,bármivel egyet értesz vele,pl ha azt mondja hogy 2+2 egyenlő 22,akkor inkább hazudsz,hogy úgy van....
2018. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!