Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kelek fel korán ha...

Miért kelek fel korán ha részegen fekszem le aludni?

Figyelt kérdés
Akár hajnalban, akár este fekszem le, mindig korán kelek, ha részeg vagyok. Köze lehet annak, hogy az alkohol rontja az alvásminőséget?

2018. aug. 17. 13:24
 1/6 próbálokkedveslenni válasza:
20%
Az agysejtjeidet már fixen megölte.
2018. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

En is igy vagyok ezzel, persze nem konkretan reszeg szoktam lenni, hanem esetleg inkabb "becsipett".


Elso valoszolo: attol, hogy valaki idonkent berug, nem jelenti, hogy alkoholista. Hallottal mar bulirol, netan unnepekrol? Sajnallak, hogy nekekd ilyen nenm jut.

2018. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
neked ilyen nem*
2018. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalàn minek kell inni? Főleg lerészegedésig .. benned van a hiba kölyök.
2018. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem rombolja az agysejteket.
2018. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is, első válaszoló az “agysejteimet” nem tudom “elinni” mert az alkohol molekulák az idegsejtek axonjai és dentritei közötti szinapszisokba kerülnek, tehát nem az idegsejteket, csak azok kapcsolatait rontja. Másodszor pedig ideje lenne elfogadni, hogy a mai “kölykök” (bár szerintem az én korom már nem sorolható ide) nagy része sokszor lerészegedik, mert ez a szórakozás egyik formája... durván fogalmazva. Ha ez újdonság, akkor sajnos benned van a hiba kedves válaszoló. Lehet, hogy valaki ellenzi az alkohol ivását, az az ő dolga. Ezen tovább kéne lépni.

Én csak arra voltam/vagyok kiváncsi, hogy az alvás és az alkohol ivása hogyan kapcsolódik össze és hogy ez miért más másoknál?

2018. aug. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!