Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan engeszteljem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a leendő csajom? Sajnos részegen mentem a harmadik randira és beleestem a vacsorás tálba. Nem kamu

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.. hogy lehettél ilyen h..lye? Viseld a tetteidért a következményeket. Kitűnő elrettentő példa vagy.


Tanulj ebből, és máskor ne kövesd el.

2017. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor az első randi előtt 1-2 órával megittam 1 üveg (0,7 l) bort, aztán fogat mostam, ettem pár falatot és bevettem egy rágót, majd semmit nem vett észre belőle. (Volt csók is, stb)


Ha már ahogy az első írta hülye vagy, nem is az a baj hogy ittál, hanem hogy semmi ötleted, terved nem volt arra, hogy ezt hogyan rejtsd el. A rendes alkoholistáknak rengeteg trükkjük van arra, hogy amikor még csak a kellemes részegség állapotában vannak, akkor azt hogyan titkolják el a környezetük elől.


24/f

2017. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem semmi. Nem sok esélyt látok.
2017. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ a leveses tálba, vagy a húsos fazékba pottyantál bele.
2017. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy!Te màr mentél a lecsóba!
2017. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom engem kövezzenek meg de ez tök vicces :D mivel nem első randi volt én adnék még egy esélyt, hogy kiengesztelhess :) Szerintem úgy engeszteld ki, hogy vidd el valami olyan programra amit ő akar és legyen egy olyan nap ami csak róla szól :) És szerintem mellőzd ezek után a piát ha vele találkozol ;)

23/N

2017. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!