Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz vagyok, ha addig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok, ha addig nem fekszem le egy fiúval sem, amíg hivatalosan nem járunk?

Figyelt kérdés
Vannak elveim, és nem szeretnék "feleslegesen" lefeküdni olyan fiúkkal, akikkel nem lesz több. Ciki vagyok nagyon? 21L
2016. nov. 9. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

egyaltalan nem gaz. de ez nem biztositek arra, hogy nem fog dobni masnap reggel


-lvl70 swp warrior

2016. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a dolog független a társadalmilag "elvártól". Legalábbis annak kellene, hogy legyen. Nem vagy gáz, de akkor se lennél gáz ha az ellentettjét írtad volna ki.
2016. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Nőként mondom, hogy ez nagy jó gondolat, csak ahhoz komolyabb férfikategória szükséges, illetve az, hogy a kommunikációban se add magad könnyen, mert bizony vannak srácok-férfiak, akik nagyon trükkösek.
2016. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen lényegtelen. Ha ez téged megnyugtat... majd rád szán két hetet, azt mondja, hogy szeret és utána lép le. Semmivel sem véded magad jobban amúgy. Max. beleéled magad és utána esel pofára.


Én nem úgy gondoltam erre, hogy "feleslegesen feküdtem le" velük, mivel nem áldozat, hanem szórakozás volt nekem is. Ráadásul a férjem és két gyerekem apja az lett, akivel az első randin feküdtem le. Mert ami működik, az működik. Ami pedig nem, az hónapokkal később sem fog.

2016. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Azt a részét nem értem, hogy "hivatalosan jártok". Ezt hogy kell elképzelni? Megkérdezi a srác, hogy "járunk?", te rámondod, hogy igen, és onnantól hivatalos? Vagy bemutat otthon a szüleinek?

Nekem ez ilyen megfoghatatlan dolog.


És ahogy írták is, még benne van a pakliban, hogy másnap dobni fog.


Önmagában azzal semmi gond nincs, ha nem dobod el magad egyből (mint sokan mások...), és vannak elveid.

Csak nekem ez a megfogalmazás kicsit fura.


Én ezt leegyszerűsítettem. Akkor fekszek le vele, mikor már vannak érzelmeim: kicsit belezúgtam, érzem, hogy ő is, és kívánom annyira, hogy akkor se bánjam meg, ha több nem lesz belőle. Eddig bevált. :)


Arra részére ne görcsölj rá nagyon, hogy ha szex után szakítás lesz, akkor bűntudatod legyen, amiért "odaadtad magad", és ne érezd, hogy kihasznált. Ezért kell akkor szexelni, ha te is akarod, és nem akkor, mikor "illik".

2016. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
amelyik nők ezt hajtogatják azok azok, akiknél a képbe kerül egy macsó, ki lehazudja a csillagokat az égről és már teszik is szét neki a lábukat.
2016. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sose feküdtem le senkivel mielőtt tényleg járni kezdtünk.


Persze nem írtunk róla szerződést, de mondjuk ha randizunk hetek óta (esetenként hónapok óta), és általánosságban is mindketten úgy viselkedünk, ahogy egy párkapcsolatban, akkor én úgy veszem, hogy járunk. Csak egyszer fogtam mellé, akkor kiderült egy idő után, hogy legalább egy másik lányt is tartott így a srác, de egy szem jellemtelen gyökér miatt nem kezdtem máshogy gondolkodni.

2016. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy nem gáz, hanem ez a normális szerintem. :)
2016. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem két hét ismerkedésre gondolt...

én 18 voltam amikor megismerkedtem a barátommal. egy évig ismerkedtünk, aztán járni kezdtünk, és kb másfél évvel azután hogy megismerkedtünk és már szerelmesek voltunk, akkor szexeltünk. ennyi időt nem nagyon szánna erre egy olyan ember, aki nem szerelmes. persze nyilván vannak akik ennyit nem hajlandóak várni, előbb elvárják hogy szexelj velük, de azokkal nem foglalkozol és kész. szerintem mondjuk 2-3 hónapnál többet nem nagyon szán ismerkedésre valaki, aki csak szexelni akar, ha van olyan, aki két hét után is lefekszik vele.

2016. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez a "hivatalosan járunk" kicsit megfoghatatlan, bár értem, mire gondolsz. Szerintem azt érzi az ember, mikor jut el olyan intimitási szinte egy kapcsolat, amibe a szex is belefér.
2016. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!