Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már miért lenne baj ha vannak...

Már miért lenne baj ha vannak elvárásaim nőügyben? Eddig nem találtam olyant aki passzol. Nekem aztán nem adagolja be senki, hogy van egy kötelező, minimum megfektetendő nőmennyiség mielőtt megállapodik vki.

Figyelt kérdés

Csak leírtam.

Most, nem?

Pont nem érdekel, hogy ki mit gondol csak ha nem áll le valaki akkor lekoptatom őt is.

Kinek és mi köze hozzá?

Még ha egyedül maradnék is (amit azért frankón kétlek)


huszonpár éves ffi


2018. aug. 19. 11:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen olyan elvárásokat támasztasz, amelyek neked megfelelőek. És valóban senkinek nincs hozzá köze.

Én például azt szeretem borzasztóan, ha egy férfi vesszőt tesz a vonatkozó névmások elé.

2018. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1. Leszarom mások életét, nem szólok bele.


2. Nem biztos, hogy elvárásképpen mondják, csak egy vélemény, ami miatt nem kell kifakadni itt. Sokan gondolkodnak így, magukra nézve fontosnak tartják az ismerkedést, bár ez nem jelenti azt, hogy nekik se volnának elvárásaik. Magukra nézve biztos bajnak éreznék. Az hogy te meg vagy békélve ezzel, az tökmindegy nekik. Bár ha tényleg meglennél békélve, akkor nem foglalkoznál mások véleményével.

2018. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Lehetnek elvárások, csak érdemes őket időnként felülvizsgálni meg rugalmasan kezelni, mert lehet, hogy ezekkel vágod el magad valami jótól.

Pl mindig csak idősebb, diplomás pasikkal ismerkedtem, de a férjem fiatalabb nálam és nem egyetemen tanult, hanem szakmákat szerzett, sőt pocsék a helyesírása, aztán mégis boldoggá tesszük egymást.


Szóval csak óvatosan, mert nem biztos, hogy az tesz boldoggá, amiről hiszed.

2018. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem gond. Mindenkinek vannak elvárásai.

De ez most miért merült fel? Valaki beszólt?

2018. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ezt az elterjedt, gyerekes dumát hagyjuk, hogy : "dee nagyon is érdekeel"

mi abban a fura, hogy foglalkoztat az ismerősök hü|yéve válási metódusa?

sosem bírtam felfogni, hogy mi késztet vkit arra, hogy a saját életmódját tegye mindenkié fölé..ez zavar valóban..


másik része meg a dolognak, hogy nincs elváráslista, max ilyen drog-cigi-piamentes élet..

és ezt nagyon jól tudják a csajok körülöttem..nem érdekel a diplomája, a melltartómérete, a keresete, a........csak az összhang kéne és én tökre jól elvagyok egyedül amíg egyszer rátalálok (nem lesz senki félmegoldásnak)


attól, hogy lenne kit mutogatnom még pont ugyanígy magam lennék belül..es akkor még plusz gond

2018. aug. 19. 13:05
 16/17 A kérdező kommentje:

11! azt meg hagyjuk..

a hosszú élet titka az adaptálódás..tekintve, hogy az itteni színvonalhoz kisbetűvel kezdett mondatok is mennek......kinőttem már a helyesírási versenyeket

2018. aug. 19. 13:09
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek én voltam az első. És?
2018. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!