Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem divat már a monokini?

Miért nem divat már a monokini?

Figyelt kérdés
Régen mennyi monokinis jány vót a strandokon, most meg sose nem lehet már látni egyet se. Nem kukkoló vagyok, de régen látványosabb volt a strand emiatt mint most nem?

2018. aug. 19. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tudtam, hogy már nem divat, de én csak azt hordok ha strandra megyek :D Utálom a bikinit.


20/L

2018. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a strandon szoktam monokis nőket látni, de amikor mennek pl enni, akkor felevszik a felső részt is.
2018. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ma már meggondolandó, hogy hol vetkőzik le valaki. Régen nem kellett attól tartani, hogy titokban lefotózzák, és felteszik az internetre. Ma már mindenkinél van "fényképezőgép", és sokan nem félnek használni sem.
2018. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj ez a hülyeség hogy lefotóznak és felraknak a netre. És akkor mi van? A strandon is kirakod a mejjed, ha kikerül a netre akkor meg már szégyellős vagy?
2018. aug. 19. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem. Régen elment valaki 200 km-re, és teljesen mindegy volt, hogy ki látja, mert senki nem ismerte, de ma már 2000 km-re is lefotózhatják, és csámcsoghat a mellein a fél falu. Régen látták százan, akik egy hét után el is felejtették, ma meg százmillióan láthatják, és évekig keringhet a neten.
2018. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Régebben én is monokiniztem, csak sok idióta betalált, ezért leszoktam róla.
2018. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Mert már van internete mindenkinek, ahol annyi cicit néz, és pont olyat, amennyit és amilyet szeretne. Így aztán nem nyáladzanak válogatás nélkül mindenkire, ezért értelmét vesztette a magamutogatás. Ha nincs közönség, nincs műsor, ugyebár.
2018. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
sok helyen divat ez mostanában is
2018. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!