Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra mi a boldogság?...

Számotokra mi a boldogság? Most azok vagytok?

Figyelt kérdés

Én nem tudom...Nekem olyan szürkék a napjaim és nem érzem,hogy boldog lennék...

17/L



2018. aug. 23. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Leszel a boldogságom? :D


Viccet félretéve, minden. Könnyű meglátni (majdnem) mindenben a boldogságot, ha megtanulod hogyan kell.

2018. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most az ad boldogságot, hogy két hét múlva elkezdem az egyetemet. Már nagyon kell a változás, az új hely, az új élmény, az új társaság. És az ad még nagy boldogságot, hogy tudom, ha elkezdek dolgozni, azt fogom csinálni, ami nekem való és a szívemből jön. Plusz boldogságot ad, hogy a párom mindenben támogat.
2018. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor elégedett vagy a dolgok állásával.
2018. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem..

Bár nekem most az okozna örömöt, ha átmennék a pótvizsgán...😂

2018. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az okozna boldogságot, ha a hétvégén beindulna a szülés, mert hétfőn befektetnének és azt nem akarom :D
2018. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Én már egy ilyen világban nem tudok boldog lenni csak pillanatokra.

Persze, tudom, beteg vagyok biztos lenne szép psz-szel kezdődő neve, ja..közben meg csak annyi, hogy szomorít a sok elnyomott jövő, csíra, ötlet..lehangol a nyomor, az agymosás, a hazudozás..

bolygótévesztett vagyok és vesztemre ez már fiatalon leesett..


nem látod rajtam hiszen nem szeretném szaporítani a bajt de belül már rég nem élek csak vonaglok

2018. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik oldalról a boldogság az egy érzés.

Érzéseink pedig a szükségleteinkez kapcsolódnak. Azaz mivel pozitív érzésről beszélünk, ezért egy olyan helyzetben érezhetünk boldogságot, amikor is kielégült vagy kielégülőben van egy szükségletünk.

Mondja az asszertivitás... 🙂


De a boldogság az egy állapot is. Amikor elégedettek vagyunk a jelenlei helyzettel. Több a beáramló energia, mint amennyit be kell fektetned. Tehát több a kielégített szükségletünk, mint a vágyott de kielgítetlen, pontosabban nem is több, hanem erősebbek az onnan beáramló energiák, mint a másik oldalon az energialeszívók.


Én most olyan állapotvan vagyok, amikor azt tudom mondani, hogy boldog vagyok.

Másik oldalról, pedig amikor a balcsiban úszhatok, akkor boldogságot érzek, mert szükségem van a mozgásra, fejlődésre, egészségre 🙂 tehát ebből is látszik, hogy a sport menyire nagy energiákat tud adni!!


Én mindenképp ajánlom az aszertivitást vagy erőszakmentes kommunikációt! Bármit, amj így összeköti az érzéseket-szükségleteket. Belső kommunikációban óriási szervezettséget tud adni. Imádom, hogy végre tudom, mit akar a testem-lelkem, mitől lehetek önmegvalósító-eredményes, és hát végül is boldog 🙂

Tehát van véges mennyiségű érzés - véges mennyiségű szükséglet, de azok kielégítésére végtelen mennyiségű út áll rendelkezésre. Csa rajzolni kell egyet, végigmenni rajta és kész! 😁

Persze sokszor elakadunk, hibázunk, és tanulunk belőle, de mivel van egy konkrét jól meghatározott célunk, és a saját helyünket is ugyanilyen jól tudjuk, akkor már nem nehéz összeköni a két pontot, ugyebár! 😉


Szokták mondani, hogy mindig van lejjebb, és akkor jön egy váratlan, amikor már azt hiszed nem lehet rosszabb... de ez ugyanígy van felfelé is! Csak tenni kell érte. Befektetünk egy csomó energiát, de azok kamatostól jönnek vissza! 😁

Na, és ez lesz a bodogság! Amikor a jelenben meg tudod élni azt, hogy küzdesz magadért, és optimista vagy, és tudod, hogy meg fogod csinálni, és mindig van előtted legalább egy út, amin élvezheted az utazást!! Nem a végcél a boldogság, hanem az utazás! Ez még nagyon fontos 🙂

2018. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1. Számomra a boldogság az elégedettséget jelenti. 2. Az életem egy területén sem vagyok az.
2018. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj el ruhákat nézegetni a boltoba, feküdj ki a napra, vegyél egy kiskutyát, menjél futni, menjél várost nézni, vegyél egy csokor virágot, tegyél be jó zenéket,legyél a barátaiddal.
2018. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NoNameBocs válasza:

(Ha flegmának vennéd az üzenetet bocsi)

Ha kapsz egy szelet csokit vagy pénzt vagy valami értéket akkor tw nem szoktál örülni???

2018. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!