Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj mostanában Szirmai...

Mi a baj mostanában Szirmai Gergővel?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, szünetelt, csak van magánélete is. Egyébként meg már visszatért, ne aggódj érte.
2018. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szünet volt, meg költözés, ha jól tudom.
2018. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Inkább akkor volt baj vele, amikor videókat csinált. Mérgezte a netet 😃 jó lenne, ha a magánéleténél maradna 😃
2018. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóhoz:

Volt egy pár videója ami kiverte a biztosítékot, vagy amitől a szememben sokat összement, de ettől függetlenül szükség van rá, mivel nem egy igénytelen szar amit gyárt (a legtöbb youtuberrel ellentétben...).

2018. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel megkaptad a választ így már csak az utolsó válaszolónak szeretnék igazat adni. Szirmait én úgy ismertem meg, hogy a Mindenki című kritikájára rábukkantam véletlenül - és ahogy megnéztem, rögtön megszerettem.


Tetszik benne, hogy olyan dolgokra mutat rá, amik felett én elsiklottam, értelmes kritikát ad, némi humorral; nem a két véglet egyike ahol valaki vagy elmotyogja a véleményét én pedig majd elalszom vagy vicces próbál lenni a videóját ezzel egy összefüggéstelen poénokból álló agyzsibbasztó ökörséggé téve.


Amit a legjobban imádok benne, hogy az idő sem rontotta őt meg. Sajnos van példa olyanra, aki igényes videók készítével felkapaszkodott, majd egyszerre csak gondolt egyet, felkapta a görkorilyát és legurult a lejtőn... :/ Örülök, hogy Szirmaival nem ez történt/történik.

2018. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!