Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak rokonaitok, akik a...

Vannak rokonaitok, akik a pusztuló Földre hivatkozva nem akarnak családot alapítani?

Figyelt kérdés

Nekem az unokatestvérem és a férje nem akarnak családot, mondván minek, ebbe a világba már önzőség a gyerekkel szembe, és vak, aki ezt nem látja be. Ennyire nagy volna a baj?

Én pár éven belül biztosan szeretnék anya lenni, és ezek a dolgok, amiket felsorol, hogy vízhiány pl nem hiszem, hogy az én gyerekem életében gondot okozna.

Igazából sose beszéltek erről, és mivel már házasok, 30asok, mindig szóba jött a család, de nem válaszoltak. Én azt hittem valami betegség miatt terelik a témát. Végül elmondták ezt.

Vélemények?


2018. aug. 27. 06:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
72%
Minden kornak megvannak a maga gondjai és szépségei. Világháborúk során is születtek gyermekek....
2018. aug. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell világot érintő dolgokra gondolni, de az hogy az ország egy csőd az valós tény, nem lehet haladni az életben, csak ha külföldre mész, de akkor meg már ott érdemes valakihez hozzá menni, és a gyerek érdekét is szem előtt tartva.


Nekem már ráment egy kapcsolatom abból hogy én nem akarok családos lenni soha, a csaj meg igen, mondom akkor menjél keress olyat aki hajlandó erre.

2018. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
72%

Csak mondják, mert rohadtul nincs hozzá közötök, miért nem akarnak gyereket.


Bár hasonlo esetben nem háritani kell, hanem megmondani a "kedves" rokonnak hogy a saját nemi szervével foglalkozzon.

2018. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
91%

Nekem pont ez tűnik terelésnek, de ha tényleg ezért nem akarnak gyereket, ő dolguk, viszont ne szóljanak le másokat.

Ugyanúgy ti se nyúzzátok őket állandóan azzal, hogy mikor lesz gyerekük, ha nem akarnak, az a magánügyük. Lehet, hogy megunták az állandó kérdezősködést és azért találták ki ezt a sztorit. Ne akarjatok beleszólni az életükbe.

2018. aug. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
75%
Ez a leépítős duma hogy lekopjatok végre a témáról. Állítom a hócipőjük tele gyerektémával.
2018. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem szimplán saját maguk miatt nem akarnak gyereket és ezt a magyarázatot találták ki, hogy jobban hangozzon.

Illetve egy olyan csavar lehet még a dologban, hogy önmaguknak is ezt hazudják indoknak, mert szembe sem tudnak nézni azzal, hogy ez szimpla kifogáskeresés. Így lenyomták a tudatalattijukba és tudatos énjükkel őszintén azt hiszik, hogy ez az igazság.


Amúgy a magyarázatuk természetesen marhaság. Ha te gyereket akarsz, szüljél, meglátod mennyi örömet fogsz kapni babádtól!

2018. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
93%
Nekem inkább ez tűnik terelő dumának,valljuk be elég idegesítő lehet már számukra,hogy minden családi összejövetelen azzal faggatjátok Őket,hogy mikor lesz gyerekük csak azért mert 30asok és házasok..Ez magánügy,majd ha akarják akkor elmondják,egyébként meg rajtuk kívül nem tartozik senkire,pláne a “kedves”rokonokra.
2018. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
92%

És neked vannak rokonaid akik folyton azt kérdezgetik mikor lesz már gyerek? Csak fordítsd meg. Bármi is legyen az oka, nem rád, egy távoli rokonra tartozik. Ha akarnak lesz, ha nem akkor nem.


Nekem pl. egészségügyi okokból nem lehet gyerekem, de ha lehetne is se biztos, hogy vállalnék, mert nem érzem ezt számomra szükségesnek. Az pedig sajnos igaz, hogy az emberek kezdenek annyira túlszaporodni, túlfogyasztani, hogy ha így haladunk akkor szép lassan tönkretesszük az élővilágot, és éhínség lesz.

2018. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
92%

Talán reálisabban gondolkodnak és nem az ösztöneiknek élnek, mint a többség, pl te magad is.


Pusztuló Föld alatt ne pusztán azt értsd, hogy globális felmelegedés, meg vízhiány, blablabla... Sokkal nagyobb a pusztulás társadalmi szinten:

A mérgező szomszédoktól kezdve a kizsákmányoló politikusokig, akik mind mind visszahúznak, megfojtanak... És valahogy a jog sosem az igazság és a jó oldalán áll...


Itt hazánkban is mi megy... nézz csak szét!

Ráadásul itt ez a nyavalyás gyerekcsináltató politika. Erre csak a hülyék ugranak, csak ők szaporodnak, az okos és értelmes ember végiggondolja, hogy van-e elég kapacitása minden szempontból, hogy kiegyensúlyozott módon saját erőből nevelje fel a gyereket és ne mindenféle támogatásokból... Arra építeni nem túl intelligens dolog...

És látszik is, hogy arányában egyre több a buta és rossz ember, azaz meg a pusztulás, és a normális emberek egyre inkább kisebbségbe kerülnek. Egyre nagyobb kihívás normális emberként az életben maradás, szóval ha erre hivatkozik valaki, az nem csoda...

2018. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
5%
Attól egy ember sem lesz sem normális, sem értelmes, sem okos, hogy kényelmi szempontokból, vagy szellemi éretlenség okán nem vállal gyereket. A többi csak rizsa, süket szöveg.
2018. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!