Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért nem szeretik ha...

A nők miért nem szeretik ha fütyülnek nekik, megnézik őket vagy ha az autóból rájuk dudálnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem egy elismerő füttyentés vagy egy ártatlan dudálás még nem akkora tahóság, mint ahogy az sem az én hibám ha valaki túlságosan jól néz ki és odavonzza a tekintetet. Ti mit gondoltok erről?

2018. aug. 29. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert bunkóság. Értelmes ember szavakban kommunikál, nem fütyülget. Ha tetszik egy nő, oda kell menni, beszélgetni vele, megdicsérni, elhívni egy kávéra, nem állat módjára értelmetlen hangokkal a tudtára adni, hogy dugnád.
2018. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
96%
Szerintem iszonyatosan megalázó egy nőnek... nálam az ilyen abszolút elvágta magát... plusz ezekkel nem csak a nő figyelmét/tekintetét vonzod magadra hanem mindenki másét a nőre, ami baromi ciki... de ha a pasinak van elegendő intelligenciája akkor nem így fejezi ki, hogy tetszik neki az adott lány hanem odamegy és közli vele..
2018. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
95%
Mert nagyon idegesítő. Lágyabban és kedvesebben is ki lehet fejezni a tetszésedet iránta, de amikor kihajolnak a kocsiból és addig néznek, amíg látnak, és közbe dudálnak is, az nálam kiveri a biztosítékot... Főleg amikor ezt 50 évesek csinálják..
2018. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%

Ez nagyban attól függ, milyen férfi fütyül nekik. Nehezen tudom elhinni, hogy nem esik jól neki, ha egy jóképű tesztoszteronbomba fütyül utánuk, vagy megnézik. ez pont olyan, hogy a nők szeretik, ha bunkó egy férfi, már ha a férfi domináns/magabiztos/jóképű/gazdag.


sőt, sztem összességében az is jólesik neki, ha züllöttebb alakok csinálják ezt, csak a nők szeretnek áldozatpózban tetszelegni és megsértődni.

2019. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!