Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a gyerekeket?

Miért nem szeretik a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hete csatlakoztam egy olyan kérdés alatti beszélgetésbe, ahol nem nagyon kaptam választ a kérdésekre amiket írtam.

Ezért külön is megkérdezem őket.


Miért nem szeretitek a gyerekeket?

Mi az amit nem bírtok elviselni a gyerekekben?

Miért nem szeretnétek gyereket?



2018. aug. 30. 23:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
56%
28! Mert azt csinálunk, amit szeretnénk és nem adjuk fel az életünket? Hát nem tudom, inkább leszek "gyerek", minthogy olyan szegényes életem legyen, mint neked. ;)
2020. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Nekem egy lányom van, már nagy, huszonéves, imádom.

Viszont: Engem előtte is idegesítettek a gyerekek, és utána is idegesítettek a gyerekek. Tehát ő nem idegesített, vele megtaláltam a hangot, de ez nem változtattam meg úgy általában "a gyerekekhez" való viszonyomat.

Akkor még erről mélyen hallgattam, max. a férjemnek és az anyámnak mertem elmondani, akkor még ilyenről beszélni sem volt szabad. Örülök, hogy most már ez nyíltan téma, és nem voltam csodabogár akkor sem, ezek szerint:)

2020. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
#32: Akkor te vagy a kivétel, akire tényleg igaz, hogy "a sajátodat majd megszereted", vagy a pusztán az idő megszépítette az emlékeket?
2020. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
43%

Állandóan követelőznek, hisztiznek, kényeskednek, nem lehet pihenni tőlük, semmi nem elég, semmi nem jó nekik, rendetlenek, csak a meló van velük és az idegesség. Ha pedig felnőnek jól lexarják a szülőket.


Tehát határozott NEM a válaszom a gyerekvállalásra. És nem gondolom meg magam,már 39 vagyok és mindig ezt éreztem.

2022. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
49%
28-as azért mert te elszúrtad az életed a gyerekcsinálással, azért nem kéne irigykedni arra, akinek boldog élete van kolonc nélkül.
2022. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Mióta boltban dolgozom és néhány "okos" szülő behurcolja magával a sipító, visongó, rohangászó kölykét, aki két másodpercig sem bír nyugton maradni, azóta kifejezetten utálom őket.
2022. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok gyereket soha , sem én, sem a férjem. Sem időnk, se kedvünk, se türelmünk, se energiánk nincs, nem is vágyunk rá + anyagi forrásaink nincsenek egy gyerek vállalására sem.

+Francnak se hiányzik netto 18 évnyi rengeteg plusz meló, idegeskedés, hatalmas stresszforrás egy gyerek, nekünk nem kell alvásmegvonás, szaros pelenkák, hisztik, dackorszak, kamaszkor, stb stb.

Na meg erre a szar világra amúgy sem. Hogy csak 3 dolgot említsek.

Az ország kormánya hányinger, az egészségügy egy kalap szar, és az oktatás sem jobb. Pocsék az életszínvonal, nem lehet normálisan megélni, napról napra drágul a kaja, most már spórolni kell a fűtésen, melegvizen, hogy ne fizessünk horror rezsit stb. Minek gyerek? Hogy ő is azt számolgassa majd hónap végén kifutja e még egy kis hús, vagy tojás, esetleg zöldség? Na azt már nem.

2022. aug. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Utolsó, én is pont így gondolom.
2022. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!