Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda, ha egy...

Szerintetek ronda, ha egy nőnek ilyen az orra?

Figyelt kérdés

Természetesen mindenki véleménye érdekel, de most elsősorban a férfiakra lennék kíváncsi.


Világ életemben utáltam az orromat, ami valahogy így néz ki:

[link]

A közepén nincs ott az a kis "vonal", tehát kerek az orrom hegye. Elsősorban az orrnyergem formájával és az orrom hosszával nem vagyok megelégedve, szerintem semmi nőies nincs benne (pláne, hogy nem ilyen arc társul hozzá) és profilból a fél arcomat elfoglalja... :D


Ha választhatnék, én ilyesmit szeretnék:

[link]


Nem készülök megműttetni, de főleg ezért is érdekel, hogy pl. ismerkedésnél mennyire kizáró tényező egy átlagos női archoz egy nagyobb orr.

Illetve biztos lesz olyan, akinek inkább a második kép nem tetszik, arra is kíváncsi vagyok, bár szerintem tökéletes. :)


2018. aug. 31. 04:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ennél jóval rondább orrok is vannak. Szerintem mindegyik szép. Semmi olyan nagy eltérést nem látok a két kép között hogy az említést érdemelne.
2018. aug. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki számomra sokáig furcsa volt valamiért - ezt pozitív értelemben éreztem. Aztán figyeltem rá, és rájöttem, hogy az orra végett, mert olyan, mint az 1. képen lévő nőé. Az volt az érdekes, hogy pont ez adta ki a szépségét:).
2018. aug. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

2. Jól meg írta👺

" ennél jóval rondább orrok is vannak "

Szóval szerinte ez ronda de van rondább is.

Szerintem egyáltalán nem ronda. De az hogy valahogy így néz ki, ez hülye leírás. Azt is írod , tehát kerek.

Úgyhogy vagy a tied mutasd vagy semmit.

Persze még akkor sem lehetne megmondani mert az egész arc, arc karrakter együtt a lényeg.

2018. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig az elsö orr sokkal szebb, mint amire vágysz, az egyáltalán nem tetszik!

Ezt "nagyobb orr"-nak nevezni enyhén szólva túlzás, az egész más kategória lenne!

2018. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek ronda Megan Fox?
2018. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintetek ronda, ha egy nőnek ilyen az orra?" Erre berakod Megan Fox képét.. What???
2018. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem pont a második nen tetszik, olyan mint egy síugrósánc.
2018. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy az arc nem társul hozzá. Hirtelen őt találtam, most vágtam volna ki a képből csak az orrot? :D
2018. aug. 31. 08:03
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy valami nagy, kampós orr lesz a link alatt. Ez egy teljesen normális orr. Egy kicsit sem nagy. Sok, valóban nagy orrú nő örülne egy ilyen orrnak. Egyébként nekem is az első jobban tetszik, a másodikkal sincs baj. De az első számomra az átlagos, ideális. Biztosan nem ez az orr fogja csökkenteni a nőiességedet. A második szerintem nem nőies, hanem kislányos. És egy nem kislányos nő is lehet nőies.
2018. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!