Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda, ha egy...

Szerintetek ronda, ha egy nőnek ilyen az orra?

Figyelt kérdés

Természetesen mindenki véleménye érdekel, de most elsősorban a férfiakra lennék kíváncsi.


Világ életemben utáltam az orromat, ami valahogy így néz ki:

[link]

A közepén nincs ott az a kis "vonal", tehát kerek az orrom hegye. Elsősorban az orrnyergem formájával és az orrom hosszával nem vagyok megelégedve, szerintem semmi nőies nincs benne (pláne, hogy nem ilyen arc társul hozzá) és profilból a fél arcomat elfoglalja... :D


Ha választhatnék, én ilyesmit szeretnék:

[link]


Nem készülök megműttetni, de főleg ezért is érdekel, hogy pl. ismerkedésnél mennyire kizáró tényező egy átlagos női archoz egy nagyobb orr.

Illetve biztos lesz olyan, akinek inkább a második kép nem tetszik, arra is kíváncsi vagyok, bár szerintem tökéletes. :)


2018. aug. 31. 04:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát, én nőként szólok hozzá: nekem olyasmi orrom van, mint Barbara Streisandnak. Kiskamasz koromban sokat keseregtem ezen, volt, hogy nem akartam kimenni az utcára miatta, és nagyon vágytam valami szép kis nőies piszére. De ez rajtam kívül soha senkit nem zavart, számtalan pasi „döglött értem”.

Ma már azt gondolom, az összkép számít. Olyannyira, hogy az sem érdekes, hogyan mutatsz egy fotón, mert a mozgásod, mimikád, kisugrázásod stb. is kell ahhoz, hogy vonzó legyél, sok lányt ismerek, akik fotókon ultradögösek, de az életben egyáltalán nem vonzók, mert nem „harmonikus az összhatásuk”.

2018. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg a masodikhoz hasonlo van, es utalom, inkabb lenne "maganfoxorrom"...
2018. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő rendben van.
2018. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Küldhetsz privátban egész arcos képet, aztán majd kiderül, hogy nem is vagy csúnya. :D
2018. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de nekem a nagyobb orrok tetszenek.

Nekem olyasmi az orrom, mint a 2. csajnak, vagy talán picivel annál is rövidebb, szemből pedig tök vastag..Általánosban elég kövér voltam, és páran disznóorrúnak csúfoltak ._.

Ha az elsőhöz hasonló lett volna, ez nem történt volna meg. Én is gondolkodtam amúgy a műtéten régebben és én pont hosszabb, keskenyebb orrot akartam csináltatni :D

20L

2018. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vagy tetszik az egész arcod vagy nem. Szerintem akinek tetszel, nem fog elgondolkodni ilyen hülyeségeken, hogy milyen az orrod.
2018. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hulyesegeken aggodsz. pont senkit nem fog erdekelni az orrod, a fiuk az arcot egybe nezik. ha gondolod, kuldhetsz egy kepet privatban, kivancsiva tettel.
2018. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem például egyáltalán nem tetszik a második képen szereplő orr, nagyon csúnyának tartom az ilyen pici, pisze orrokat. Az elsővel semmi gond.
2018. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez az orr gyönyörű . Légy büszke rá.
2018. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!