Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Érettségi után vagyok.Egyből kaptam 2 munkalehetőséget de az egyik nagyon rosszul fizet és ott nem érné meg dolgozni.A másik se fizet túl jól és ráadásul olyan közegbe lennék ahol valószínüleg utálnék dolgozni.Közben beadtam egyetemre a jelentkezést fel is vettek de úgy érzem nem arra jelentkeztem ami tényleg érdekel csak 'szeretem' de nem tudom elképzelni hogy azt dolgozzam.

Aztán kaptam egy lehetőséget Angliába dolgozni,jól fizető állással stb... szállásom is biztosítva lenne és az úgy érzem tényleg érdekel,főleg hogy szeretem az angol nyelvet és ott lenne lehetőségem jobban elsajátítani.Aztán ha megunnám angliát haza jöhetnék és elvégezhetném a tanári szakot(angol-bio tanár).Tudom hogy akkor most "miért nem megyek angol szakra?" Azért mert jó vagyok de nem érzem úgy hogy eltudnám végezni annyi tudásom nincs....

És a lényeg hogy a szüleim közül csak apum engedne angliába...hiába vagyok 19 és hiába mondom hogy felnőtt vagyok már eldönteni mit kezdjek az életemmel!

Úgy érzem középsuli után hogy az életemmel nem tudok mit kezdeni... amit kezdenék azt sem hagyják,az egyetemhez már semmi kedvem...


2018. aug. 31. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel 19 éves vagy, annak a mondatnak, hogy anyukád nem enged, nincs értelme. Egyszerűen félt, de az az ő dolga. Örülj neki, hogy ilyen jó lehetőséget kaptál. (Persze, nem mind arany, ami fénylik, semmi sem biztos.)Tedd azt, amihez kedved van, mert ez a saját életed. Ha nem jön be, bármikor visszajöhetsz.
2018. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi ez már, hogy anyuka nem enged? Felnőtt vagy? Akkor mehetsz. Pont. Nem a nyafogás, hanem a felelős döntés.
2018. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!