Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek füvezni rossz?...

Szerintetek füvezni rossz? Elítélitek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne legyen, en nem füveztem még. Viszont nagyon sok ember az ismerőseim közül, suliból, sőt igazából bárhol, füvezik,de most ez alatt érték evi 3-4 alkalmat.


Es szerintetek ez nagy baj?


Mert már gondolkoztam rajta, hogy egyszer akkor én is kipróbálom.


És nektek erről így mi a véleményetek? Erről az egész dologról?



2018. szept. 1. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A társadalmunk eléggé elitéli. Szerintem nincs vele semmi baj ha nem napi szinten nyomod. Regebben volt egy füvezős 3 honapom, olyan jókat aludtam meg olyan jókat ettem, olyan pozitiv érzés volt olyankor jókat enni, hogy felért egy orgazmussal.
2018. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Az emberek nagy része elítéli. És ha túlzásba viszik akkor én is. De hogyha nagyon ritkán, tényleg ilyen évente 1-2 pár alkalom, az szerintem belefér (én sem szívtam még)
2018. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy ítélem el, támogatom, hogy minden embernek alapvető joga legyen bármilyen kábítószert bevinnie a saját testébe, amíg nem árt vele másoknak. Azt viszont elítélem, ha a szer hatása alatt más ember épségét veszélyeztető tevékenységet végez, például kocsit vezet.
2018. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen, elitélem, ugyan olyan kábitószerfüggés mint a többi.


Ismertem ilyen függő embert, egy állat volt nő létére. És hiába próbáltam én is segítséget találni neki, meg az édesanyja, meg egy másik ismerőse, a magyar törvények nem teszik lehetővé, hogy elvonóra lehessen bevinni,és leszedni erről, ha önként nem akar menni.

2018. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
4+ Szóval ha jót akarsz magadnak, messze lekerülöd ezt a füvezéses cuccot.
2018. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Nincs meg úgy a kultúrája, ahogy az alkoholnak, szóval még sokáig el fogják ítélni. Kell még egy kis idő, míg kipusztulnak az öreg döntéshozók a felsőbb körökből és aztán neki lehet látni felépíteni a kultúráját.


Én nem ítélem el, magam is fogyasztó vagyok.

2018. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nemaRendőrség ***** válasza:
12%

Kipróbáltam Amszterdamban, semmit nem éreztem, nem lettem boldogabb, felszabadultabb.

Az esetek többségében csak placebo az egész, az emberek bebeszélték, hogy a fűtől betépnek így betépnek.

2018. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bajnak nem olyan nagy. Nem ítélem el. Füvezni se nem jó, se nem rossz.


Tudatmódosító szer. Ezt szó szerint kell érteni. Valami, amiben nem tudod pontosan mi van, tesz valamit az agyaddal, aminek működését még nem ismerjük teljesen. Ezt kell mérlegelni szerintem. Mindenki agya másképpen működik, és a tudatot befolyásolni elég egyetlen egyszer is. Van akire nincs hatással ami másokra mégis. Aki kíváncsi úgyis kipróbálja, én azért gondolom, hogy jobb lenne ellenőrizni ezeket. Legalább ilyen anonim bevizsgálólaborok lehetnének, ami kiadja az összetételt.

Ha lenne még ebben választásom, akkor én inkább olyan 60 éves korom után próbálnám ki először.

2018. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Rossz nezni ilyen hozza nem erto amator okoskodasokat, akik egyszer szivtak valami szart es semmit nem ereztek utana meg dirigalnak hogy nem jo, szar, placeboja van mindenkinek.
2018. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!