Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg így kezdődik az...

Most tényleg így kezdődik az életem?

Figyelt kérdés
Na szóval 18 vagyok. Fiú. Otthagytam a sulit 1.év után mer nagyon rosszul tanítottak meg sokan mondták hogy rossz suli. Sokan buktak meg ott meg ilyesmi. Aztán most hirtelen jött egy olyan helyzet hogy el kell menjek dolgozni. Ugye 8 általánossal lehetetlen egy 100ezres adót befizetni plusz a rezsik. A nagyszüleimmel élek. És eddig nagynénim segített mindenben. Viszont ő elköltözött. Még nem olyan vészes a helyzet mert apám tud segíteni mellé viszont ez nem sokáig lesz így. Mert papám közelít a 90-hez illetve Mamám 70 évesen súlyos beteg. Rákos daganata van. Sajnos nem műthető mert a hörgőjén van. Volt kemón ez segített egy picit mert már nem áttétes. Most vitaminokat szed hogy jobbam legyen ami eddig jól megy. A másik meg hogy elkapott valamit az elmúlt héten. Egy fertőzést. Ami csak vér úton terjed és sajna nem gyógyítható csak kezelhető. A másik helyzet meg hogy mentális beteg vagyok. Kezeles alatt álltam. Szedek most gyógyszert. Mit csináljak? Van ebből kiút? Anyámmal azért nem élek mert tönkrevágta a gyerekkorom. De most ez lényegtelen. Hajléktalan leszek pár év múlva? Féljek ettől?
2018. szept. 1. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami jó munkát. Sokan albéretbe társat keresnek, mehetnél oda is lakni. A gyári munkát bírod?
2018. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát még nem csináltam.
2018. szept. 1. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
en is 18 vagyok. menj el egy munkaugyis tanfolyamra, ott fizetnek es lesz egy szakmad is amivel kibirod egy darabig. 8 altalanossal nem igen lehet sehova menni, tapasztalat
2018. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!