Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, mit tegyek...

22 éves vagyok, mit tegyek hogy ne legyen ilyen rossz az életem?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim. Soha nem is voltak. Amikor 13 éves voltam az iskolában a szünetben néztek a tanárok hogy csak egyedül állok az udvaron míg más gyerekek játszottak. Szörnyű érzés. Most se merek odamenni emberekhez mert félénk vagyok. Szinte egész nap egyedül vagyok. Nagyon rossz, érzem hogy az életem el van cseszve. Nekem egyszerűen csak ezt dobta a gép hogy csak szenvedjek???

#élet #szenvedés #kín #szörnyű érzés
2018. aug. 13. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress neten olyanokat, akikkel tudsz beszélgetni. Aztán később összefuthattok, programokat szervezhettek.
2018. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy van elcseszve az életed! Ha változtatni akarsz ezen az állapoton, akkor kezdd el, mert amíg nem csinálsz semmit a helyzet változatlan lesz. Kezdj el ismerkedni az interneten pl, van ezer fajta chat, játékok stb. Ha már csak egy közös tema is van, akkor azon el lehet indulni :)
2018. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Tudod mi a jó ebben, hogy bármikor változtathatsz rajta!

Én viszont nem javasolnám a netes barátkozás erőltetését. Neked nem személytelen emberi kapcsolatokra van szükséged. Dolgozol már, vagy még tanulsz?

2018. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A netes ismeretséget könnyű személyessé tenni.
2018. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
# 4 Aki félénk, és sosem voltak igazán semmiféle emberi kapcsolatai, annak nem.
2018. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert az élőben is ismerkedés bizonyára könnyebb lesz majd neki....
2018. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6 Tanultam pszichológiát. Először nehéz lesz rászánnia magát, ez biztos, de élőben sokkal könnyebben tud haladni egy beszélgetés ismeretlenül is, mint ugyanígy online. A kérdezőhöz hasonló félénkebb emberek simán megragadnak a netes beszélgetések szintjén, és ugyanúgy képtelenek lesznek normális valós kapcsolatokra. Arról nem is beszélve, hogy interneten keresztül mennyi hamis (nem valós) személyiségű ember van, illetve, hogy az online ismerkedés alkalmával mennyivel másabban viselkedik egy-egy ember, mint személyesen. Ezen felül rengeteg az úgynevezett troll, akik abban lelik örömüket, ha másokat szívatnak, bántanak. Ezeket "élőben" sokkal könnyebb elkerülni.

A kérdező most még simán változtathat.

2018. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mást tapasztaltam.

Nekem könnyebb volt neten hasonló érdeklődésű embereket találnom, akikkel aztán élőben folytathattuk a dolgokat.

Élőben nehéz volna random belefutni hasonló személyiségűekbe, még akkor is, ha pl. olyan rendezvényen ismerkedünk, ami iránt mindketten érdeklődünk.

2018. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De nem feltétlenül kell, hogy hasonló személyiségűbe fusson bele. Elég ha olyanba, aki nem egy igazi se ggfej. Erre pedig egészen nagy az esély, még a mai világban is. :)

Az ilyen személyiségű emberek, mint a kérdező, általában jó megfigyelők. Mivel magányosak, de vágynának az emberi kapcsolatokra, csendesen szemlélik a többi embert. Egy idő után egész jól rá tudnak érezni, hogy ki az akivel érdemes lehet szóba elegyedni. A baj akkor van, ha már nem is vágynak semmiféle emberrel semmiféle kapcsolatra.

2018. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze a netes ismerkedést sem kell kizárni, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ott sokkal több a buktató, és sajnos jóval nagyobb az esély arra, hogy csalódjunk az emberekben.
2018. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!