Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért drogozik a legtöbb gyerek?

Miért drogozik a legtöbb gyerek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, de már kezdem unni, hogy az összes osztálytársam és a legtöbb ismerőseim már semmi másról nem tudnak beszélni csak ezekről a dolgokról. És ami még jobb, hogy dicsekednek is vele. Nem értem miért jó nekik ha csomó pénzt költenek el ilyen dolgokra amik még ráadásul károsak is. Én is sokszor kipróbálhattam volna de egyszerűen nem láttam értelmét, hogy miért lenne jó. Vagy lehet, hogy csak velem van a gond amiért nem akarom ezeket kipróbálni?

2018. szept. 3. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Drog mellett tisztán unalmas és keserű az élet. Amit a nem drogosok nem látnak. Ez mátrix.
2018. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó, oké, értjük, te egy különleges hópihe vagy, egy követendő példa. Jár a buksisimi. Erre vágytál? Most emiatt valamivel felsőbbrendűnek érzed magad? Kicsit magas az a ló, amiről beszélsz kisfiam.
2018. szept. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kerdezo melyik suliba jarsz a 2keruletben?
2018. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!