Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te boldog vagy?

Te boldog vagy?

Figyelt kérdés
Miert igen/ nem?
2018. szept. 4. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

most épp nem..

kicsit szeretek néha szomorkodni..

kell ez is..

2018. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy elégedett vagyok...
2018. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Összességében nem igazán. Mostanában egyre inkább az az érzésem, hogy nem igazán találom a helyem az életben, és fogalmam sincs, hogy mit várok a jövőtől.
2018. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez a kérdés időről-időre felmerül, néha előfordult már, hogy válaszoltam. Egyszer majd, ha sok időm lesz, visszakeresem, és elemzem, hogy mikor hogyan éreztem épp magam :)


Amúgy magamhoz képest eléggé hosszú, kiegyensúlyozott szakaszban vagyok. Most épp túlgondolok és aggódok mindent, de alapvetően sokkal erősebbnek érzem magam, mint a szétcsúszós periódusokban. Azt nem tudom mondani, hogy boldog vagyok, túl sok minden hiányzik ehhez(emberi kapcsolatok oldaláról).

2018. szept. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Jelenleg nem.

Azért mert rengeteg dolgot kéne megtegyek, de brutál lusta vagyok.

2018. szept. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Most épp igen. Rettenetes hetem volt, és most túl vagyok rajta, úgyhogy ez feldob. Ez gyorsan változik mondjuk, de lekopogom, hogy így maradjon.
2018. szept. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mert akibe szerelmes vagyok, azt nem érdeklem és úgy érzem, csak akkor lehet teljes az életem, ha ő velem van. Minden reggel miatta kelek fel és egész nap ő jár a fejemben, miatta is élek. Nélküle már úgy érzem, értelmetlen minden.
2018. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak egy párkapcsolat tenné boldoggá az embert, akkor én lennék a világ legboldogtalanabb embere :D , 3,5 éve nevelem egyedül (semmi segítséggel) a fiamat. De mégis elégedett vagyok én is a jelenlegi életemmel, mert van egy szuper gyerekem, egy klassz állásom (és össze is tudom egyeztetni a kettőt), és idén ami célokat kitűztem magam elé, azokat sikerült megvalósítanom, egyedül. :)
2018. szept. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldog. 28 éves vagyok jó állással, megtakarítással, szerető családdal, hobbikkal. Igazából szeretnék családot alapítani, szeretnék gyerekeket, de nem találok olyan lányt akivel erre lehetőség lenne. Nagyon magányos vagyok.
2018. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert 1, tornyusolnak a felhők a fejem fölött; 2, nem élhetek úgy, mint egy átlag ember.
2018. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!