Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek azt a helyzet...

Hogyan kezelitek azt a helyzetet, amikor a munkakörödön belül jól dolgozol egy ideje és a cégvezető azt ajánlja, hogy foglalkozz az alkalmazottakkal, interjúk, munka megtanítása, motiválás, stb?

Figyelt kérdés

Valami finom és elegáns megoldás lenne jó; vannak tapasztalataim ilyen téren és hát enyhén szólva nem növelte az önbizalmamat, hanem inkább csak az a munkakör, amiben dolgozok

Köszönöm szépen előre is :)



2018. szept. 5. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem, amiket leírtál a főnök feladatai közé tartoznak. Ha ezeket ajánlja fel, akkor csoportvezető is lehetnél.
2018. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tehát gyakorlatilag előléptetnének, de te szívesebben maradnál a mostani munkakörödnél? Egyszerűen mondd meg, hogy ha gondolja belevágsz, de te nem érzed magad alkalmasnak rá, ill. úgy gondolod, hasznosabb vagy azzal amit jelenleg csinálsz.
2018. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nincsenek pozitív tapasztalataim ilyen helyzetkben, sokszor elégedetlenek (vagy a cégvezető vagy a kollégák a fizetés miatt), sok a kedvetlen, nem érdeklődő alkalmazott, stb. Engem a saját munkaköröm motivál jobban, mint a stagnálás és a más munkamentalitású emberek, mint én vagy hasonló szorgalmas kolléga
2018. szept. 5. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:
A főnököm elég jól ismer ahhoz, hogy tudja, hogy kifejezetten utálok emberekkel foglalkozni, így eléggé furcsállnám, ha pont engem kérne fel ilyesmire.. :) Viszont szoktam kapni jó lehetőségeket, extra (pl. elemzői) munkákat a munkakörömön kívül. Ha érdekel a dolog, fejlődési lehetőségnek találom és belefér az időmbe, akkor szívesen vállalom, ha viszont nem, akkor udvariasan visszautasítom és arra hivatkozok, hogy nincs kapacitásom extra munkát vállalni, vagy egyszerűen megmondom, hogy ezen a területen nem szeretnék tapasztalatot gyűjteni, helyette felsorolok pár másik dolgot, amivel viszont simán megbízhat. Sose volt gondom ebből.
2018. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fönököd szeretné, hogy az emberek olyanok legyenek mint te. Ezért kéri, hogy te foglalkozz velük, te tanítsd be őket, te válaszd ki az adott embereket.
2018. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5 Ez egy megtiszteltetés egy embernek, ha szabad kezet kap abban, hogy egy ilyet kialakítson.

Ez egy nagyfokú elismerése az adott embernek. Ez nem kinevezés, hanem egy nagyon szép gesztus egy embernek, és mély bizalomról is szól, a megbecsülésen kívül.

2018. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
elő akarnak léptetni te meg itt sajnáltatod magad, ezért tart itt Magyarország...
2018. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elő akarnak léptetni. Lenne beosztottad (ha jól értem, most a jelenlegi pozíciódban még nincs), én megragadnám, és meglovagolnám a lehetőséget.
2018. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Emekje enelhe növelhe növelje a béred, mert a felajánlott munkakör nagyobb felelőséggel jár.
2018. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 Milyen érdekes, hogy az akinek nem való a vezetői szerep az ugrásra kész egy ilyen helyzetbe, akinek meg maximálisan való a vezetés, az meg inkább visszalépne, vagy toporog, és nem tudja hogy döntsön, mert érzi a felelőséget ami egy ilyen pozival jár.
2018. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!