Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak olyan kilátástal...

Mit csináljak olyan kilátástalan helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig is nehezen ment a tanulás, nincs érettségim, 5 éve próbálkoztam megszerezni, beiratkoztam esti suliba ami 2 éves, de ott is csak a bajok voltak, nem ment a tanulás 11 osztályba, szinte mindenből 1est kaptam, ott hagytam a sulit mert nem ment. van egy targonca vezetői szakmám, keressek munkát felejtsem el a tanulást inkább dolgozzak? Vagy munka mellett azt a kis szabadidőt is áldozzam a tanulásra? Azt találtam ki hogy meg vannak a 11.osztályos tankönyvek és magamtól elkezdeném tanulni. A fejembe olyan elképzeléseim vannak hogy tanulnék, megszerezném az érettségit utána egyetemre mennék, bár nemtudom ez mennyire vágy álom az én esetembe, mert tényleg nehezen ment mindig is a tanulás, olyan mintha én nem a tanulásra születtem volna. Mit csináljak? minden egyes nap zavar a gondolat hogy nincs érettségim. Ne eröltessem magam a tanulásra, inkább foglalkozzak a munkával? Vagy tanuljak munka mellett?
2018. szept. 6. 15:10
 1/2 Thispain ***** válasza:
Ha mindenképpen egyetemre akarsz menni, akkor kérj valakitől segítséget,viszont, ha nem, akkor gyűjtsd a pénzt, és élj vele.
2018. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legfontosabb miért nem ment a tanulás? Lustaság miatt vagy a nehéz szövegértés, rossz memória miatt? Mindegyiken lehet segíteni, ha van kellő akarat.
2018. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!